Peníze z prodeje ojetého vozu hned? Zvolte výkup za hotové.

Chcete prodat svůj ojetý automobil a chcete ho prodat rychle? Potřebujete utržené peníze z jeho prodeje co nejdříve a nevyplatí se vám zdlouhavě hledat kupce, který přistoupí na vaši cenu? Právě pro vás tu je možnost výkupu vozů za hotové, kterou nabízí většina autobazarů.

Nevíte, jak to probíhá? Nezoufejte. Vše je snadno dohádatelné na internetu. Celý proces na svých stránkách hezky popisuje například pražský autobazar Auto-Vyhybka. Výkup je v zásadě velmi jednoduchý. Přivezete svůj vůz do vybraného autobazaru, kde si jej prohlédne místní automechanik. Ten důkladně zhodnotí technický stav vozidla. Právě na základě jeho posouzení vám následně bazar nabídne cenu. Pokud ji přijmete, sepíšete smlouvu a prodej se může uskutečnit.

Jediné, co může vedle standardního papírování proces pozdržet, je důkladná prověrka původu vozidla, ke které některé autobazary přistupují. Například již zmíněný bazar Auto-Vyhybka provádí kontrolu ve spolupráci se specializovanými firmami Cebia nebo Car Detect. V tomto bazaru za vás navíc vyřídí veškerou administrativu spojenou s převodem vozidla. Nemusíte tedy ztrácet drahocenný čas otravným papírováním.  A pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje výkup vozu za hotové, můžete zvolit komisní prodej. I ten je administrativně velmi jednoduchý. Jen se musíte smířit s delším čekáním na peníze. Ty totiž v takovém případě dostanete až tehdy, když se uskuteční prodej novému majiteli.

O angelo

Shlédněte také

Co jsou to tlumiče a jak poznat, že je čas na výměnu? 

Co jsou to tlumiče a jak poznat, že je čas na výměnu? 

Obsah Klasické dopravní prostředky, které denně používáme, by se bez tlumičů neobešly. Co vlastně tlumiče …

Napsat komentář