Bez vánočního osvětlení to nejsou Vánoce

Obsah

Vánoce jsou v celé řadě domovů spjaté s kouzelnou atmosférou osvětlených oken, dveří, venkovních stromků a třeba i celé zahrady. Někdo si dá s osvětlením takovou práci, že v noci díky světlu vystupuje ze tmy celý osvětlením orámovaný dům s veškerými detaily.

Chcete si i vy ozdobit svůj dům či byt? Zkuste vánoční osvětlení na bázi LED.

LED vánoční osvětlení

Proč vyzkoušet právě LED vánoční osvětlení do oken a do zahrady? Například proto, že LED světlo spoří elektrickou energii, nevydává UV záření a není ani zdrojem prvků zatěžujících přírodu. Vánoční osvětlení tohoto typu navíc poskytuje okamžitý 100% výkon, světlo nenabíhá zpožděně, naopak ihned a s plnou intenzitou. LED vánoční osvětlení má i celou řadu dalších výhod, z nichž jmenujme například tyto:

  • Vyzařuje příjemné a kvalitní světlo, které šetří lidský zrak (navíc nebliká)
  • Neohřívá nasvícené předměty
  • Neničí difuzory a plastové kryty svítidel
  • Zaručuje dlouhou životnost, která se nezkracuje opakovaným zapínáním a vypínáním
  • Omezuje se na nízké tepelné vyzařování
  • Nevyzařuje ultrafialové ani ultračervené záření

Typy vánočního osvětlení

Pro vaše venkovní vánoční osvětlení existuje celá řada různě designově řešených produktů. K dostání jsou například světelné a LED řetězy, světelné kabely (LED kabely nebo kabely se žárovkou) či světelné závěsy a sítě. Tyto doplňky můžete díky své neutralitě použít nejen jako vánoční osvětlení, ale můžete jimi dekorovat svůj dům a jeho blízké okolí v průběhu celého roku. Specifické vánoční osvětlení domu už zajišťují přímo vánoční světelné dekorace. V nabídce najdete světelné rampouchy, světelné deště či řetězové vánoční osvětlení ve tvaru hvězd, vloček, koulí a dalších symbolů spjatých s obdobím Vánoc.

Pokud sháníte vánoční osvětlení do oken, poslouží vám již zmíněné vánoční řetězy, které jsou k dostání v celé řadě provedení. LED řetězy mohou znázorňovat déšť, rampouchy nebo jiné specifické vánoční tvary. Můžete si vybrat mezi různými barvami LED řetězů, k dispozici jsou rovněž v teplých i studených odstínech.

Řada obyvatel domů volí pro své vánoční osvětlení rampouchy. Venkovní vzhled domu tím ihned získá pravý zimní ráz. Vánoční osvětlení s rampouchy se hodí pro vnější i vnitřní použití. Můžete jím ozdobit hlavní vchod, okna či parapety. To se týká i vnitřních částí těchto prostor. Vaší fantazii ohledně výzdoby se však meze nekladou. Svítící rampouchy rozzáří každý prostor a naladí tu správnou vánoční atmosféru. Vyzkoušet můžete například LED vánoční rampouchy, které vyzařují příjemné žluté světlo.

Vánoční osvětlení na stromek

Jestli se zajímáte o vánoční osvětlení na stromek, zkuste vedle světelných řetězů použít i světelné vánoční ozdoby jako například: LED svíčky, LED vánoční koule či hvězdy.

 Bezdrátové LED svíčky na vánoční strom jsou skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí užít bezpečné a přitom příjemně prozářené Vánoce.

Pokud chcete být v dekorování vánočního stromku opravdu originální, k dispozici je pro vás netypické vánoční osvětlení s designem růží a magnólií. Vánoční světelná dekorace s motivem růží vtiskne vašemu stromku jedinečný a romantický styl.

 

 

Vánoční prostorové dekorace

Pokud si chcete dotvořit vánoční atmosféru v celém interiéru, tedy v jednotlivých pokojích, zkuste využít působivosti vánoční led dekorace. Prostředí vašeho bytu či domu si můžete zpříjemnit vystavením celé řady vánočních dekorativních svítících doplňků. Kouzelně působí například hvězda nebo stromeček na stojánku či akrylový kužel. Vánoční atmosféru v interiéru může dotvořit také vánoční lucerna s motivem stromku či hvězdy.

Období Vánoc zkrátka skýtá velký prostor pro vaši fantazii, který můžete uplatnit při dekorování interiéru i exteriéru vašeho domova. Nabídka současných produktů na trhu s vánočním osvětlením je opravdu široká, a tak je jen na vás, co všechno si vyberete, aby vaše Vánoce byly plné světla – bez přílišného dopadu na vaše peněženky a životní prostředí.

O angelo

Shlédněte také

Horizontální žaluzie - univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Horizontální žaluzie – univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Obsah Pokud hledáte elegantní a praktický způsob, jak získat lepší kontrolu nad světlem a soukromím …

Napsat komentář