Organizace potrubních i elektrotechnických rozvodů nikdy nebyla tak jednoduchá!

Organizace potrubních i elektrotechnických rozvodů nikdy nebyla tak jednoduchá!

Ať už se bavíme o vodovodním či plynovém potrubí, kabelech vedoucích elektrický proud, internet, nebo snad automatizační pokyny, tak je vždy přehlednost naprostým základem. Pokud nemám jednotlivé kousky zcela přehledně uložené, tak se ztratíme i v jednodušších bytových rozvodech.

Dvojnásob to potom platí v případě, kdy se staráme o rozvody v celém domě, nebo se dokonce jedná o pracovní rozvody ve fabrikách a kancelářích. Možností, jak se postarat o takové roztřídění, přitom existuje celá řada. Jenže jen málokdo ví o možnosti používání PVC úchytek, které vše ohromně ulehčí.

Elegantní řešení pro vedení potrubí

U potrubí bylo původní řešení úchyty o to komplikovanější, že se tady vesměs pracovalo s kovovými materiály. Pokud si vzpomeneme, jak původní uchycení fungovalo, tak se jednalo o pevné tyčovité závity do zdi, na které se potom dávaly plechová kolečka. Pro realizaci dost obtížná a otravná metoda i pro profesionála. Jenže vedle toho jsou příchytky na trubky extrémně jednoduchou a pohodlnou záležitostí. Jednoduše je stačí vsadit do vyvrtané díry a díky samonosnému systému jsou všechny problémy rázem pryč.

Kabely organizované do pár minut

Stejný postup přitom můžete očekávat také v případě, kdy potřebujete organizovat svoji kabeláž. Stačí jedna vyvrtaná díra, vsazení příchytky a poté už nemusíte řešit žádné navazující problémy. Hlavní výhodou, kterou vám nabídnou příchytky na kabely, je především možnost organizovat přesně počty kabelů vedle sebe. Díky tomu tak není problém elegantně a přehledně rozvětvit i složitější elektrické sítě. Žádný kabel přitom nebude volně viset, protože jak deset, tak i dva kabely, budou elegantně uchyceny.

Inovativní řešení společnosti Schnabl

Za celou touto „magií“ přitom stojí inovativní řešení, které společnost Schnabl nabízí svým zákazníkům. Díky použití kvalitních PVC materiálů jsou navíc všechny příchytky cenově dostupné, protože se pohybují v rámci jednotek a desítek korun. Vede toho je možnost jejich PVC materiál dekorovat tak, aby dokonale ladil se zbytkem vašeho interiéru, a nenarušoval tak design v domácnosti či firmě.

 

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář