Domů / Doporučujeme / Klidné bydlení v centru Prahy: městský život i příroda zároveň
Klidné bydlení v centru Prahy: městský život i příroda zároveň

Klidné bydlení v centru Prahy: městský život i příroda zároveň

Bydlení v centru rušného města nemusí znamenat pouze smog, hluk a spoustu šedi ze všudypřítomných budov. Lidé chtějí bydlet v atraktivních lokalitách, které jsou obklopeny zelení, vládne v nich ticho a mír, sousedé se navzájem znají a občas si společně posedí na zahrádce.  Zároveň ale chtějí mít velkoměsto na dosah ruky. Že tyto představy nemusí zůstat pouze v říši snů, o tom svědčí nové byty, které vznikají na pražském Žižkově.

Bytové domy

Pokud hledáte nové bydlení, omrkněte byty na prodej v Praze 3. Právě tam totiž vzniká nový atraktivní projekt, který poskytne byty jednotlivcům, mladým párům i rodinám. Bytové domy, které jsou již ve fázi výstavby, budou disponovat různými rozměry. Ty nejmenší budou mít podlahovou plochu 30 m², ty největší s rozlohou 140 m² uspokojí i velké rodiny.

Funkčnost a udržitelnost

Kromě toho, že každý byt bude zbrusu nový a bude se nacházet v moderním bytovém domě s podzemními garážemi (každý byt bude mít nárok i na garážové stání). Všechny budovy jsou navrhovány v moderním duchu – a jejich architekti kladou důraz na udržitelnost. Proto jsou projektovány v nízkoenergetickém standardu B.

Klidné bydlení v centru Prahy: městský život i příroda zároveň

Praktická adresa

Ve které části Prahy byste chtěli bydlet? Výhodou rezidence Byty u parku, jak se rezidenční projekt v Praze 3 jmenuje, je bezesporu adresa. Byty na Žižkově se budou nacházet v blízkosti zeleně a do centra to bude tramvají jen pár minut. V dosahu se nachází jak nákupní a sportovní centra, tak i možnosti kulturního využití. Zkrátka vše, co člověk potřebuje k životu. Pokud vás představa moderních bytových domů v Praze 3 láká, v roce 2022 bude projekt hotový a jednotlivé byty připraveny k nastěhování.

Život ve velkoměstě nemusí znamenat pouze ruch a špinavé ovzduší. Naopak. Žít se dá v centru, ale zároveň mít pocit, že žijete uprostřed malého městečka.

O angelo

Shlédněte také

Jak a kdy zazimovat zahradní bazén?

Jak a kdy zazimovat zahradní bazén?

Obsah1 Jak na to?2 A na řadě je čištění2.1 Mohlo by vás zajímat Bazény během …

Napsat komentář