Domů / Doporučujeme / Klidné bydlení v centru Prahy: městský život i příroda zároveň
Klidné bydlení v centru Prahy: městský život i příroda zároveň

Klidné bydlení v centru Prahy: městský život i příroda zároveň

Bydlení v centru rušného města nemusí znamenat pouze smog, hluk a spoustu šedi ze všudypřítomných budov. Lidé chtějí bydlet v atraktivních lokalitách, které jsou obklopeny zelení, vládne v nich ticho a mír, sousedé se navzájem znají a občas si společně posedí na zahrádce.  Zároveň ale chtějí mít velkoměsto na dosah ruky. Že tyto představy nemusí zůstat pouze v říši snů, o tom svědčí nové byty, které vznikají na pražském Žižkově.

Bytové domy

Pokud hledáte nové bydlení, omrkněte byty na prodej v Praze 3. Právě tam totiž vzniká nový atraktivní projekt, který poskytne byty jednotlivcům, mladým párům i rodinám. Bytové domy, které jsou již ve fázi výstavby, budou disponovat různými rozměry. Ty nejmenší budou mít podlahovou plochu 30 m², ty největší s rozlohou 140 m² uspokojí i velké rodiny.

Funkčnost a udržitelnost

Kromě toho, že každý byt bude zbrusu nový a bude se nacházet v moderním bytovém domě s podzemními garážemi (každý byt bude mít nárok i na garážové stání). Všechny budovy jsou navrhovány v moderním duchu – a jejich architekti kladou důraz na udržitelnost. Proto jsou projektovány v nízkoenergetickém standardu B.

Klidné bydlení v centru Prahy: městský život i příroda zároveň

Praktická adresa

Ve které části Prahy byste chtěli bydlet? Výhodou rezidence Byty u parku, jak se rezidenční projekt v Praze 3 jmenuje, je bezesporu adresa. Byty na Žižkově se budou nacházet v blízkosti zeleně a do centra to bude tramvají jen pár minut. V dosahu se nachází jak nákupní a sportovní centra, tak i možnosti kulturního využití. Zkrátka vše, co člověk potřebuje k životu. Pokud vás představa moderních bytových domů v Praze 3 láká, v roce 2022 bude projekt hotový a jednotlivé byty připraveny k nastěhování.

Život ve velkoměstě nemusí znamenat pouze ruch a špinavé ovzduší. Naopak. Žít se dá v centru, ale zároveň mít pocit, že žijete uprostřed malého městečka.

O angelo

Shlédněte také

Hledáte vhodný dárek? Co takhle zlaté mince?

Hledáte vhodný dárek? Co takhle zlaté mince?

Obsah1 Mohou mít celou řadu podob2 Dobrá úschova2.1 Mohlo by vás zajímat Výběr vhodného dárku …

Napsat komentář