Proč si vybrat vestavěné skříně na míru?

Obsah

Vestavěný nábytek na míru je dnes nejlepším rozhodnutím. Má schopnost splynout s prostorem, zajistí nejchytřejší řešení úložného prostoru a maximálně zjednoduší úklid.

Moderní interiér potřebuje chytrá řešení

Tím rozhodně nejsou kusy volně postaveného nábytku. Funkční nábytek by měl být vestavěn. Typickým příkladem jsou šatní skříně. Možná je to dokonce trochu nesprávný název, protože vestavěné skříně rozhodně nemusí být jen šatní. Vytváří v prostoru místo pro uložení čehokoliv. I proto je dobré s nimi uvažovat do více místností než jen do ložnice. I když právě vestavěné skříně v ložnici bývají již standardem.

Proč skříň rozhodně vestavět?

Vestavěná skříň je součástí interiéru. Nejde o kus nábytku, kolem kterého se v mikroskulinách hromadí různé nečistoty či prach. Skříně na míru umožňují využít 100 % prostoru. Jestliže je to vhodné, tak ode zdi ke zdi, vždy až do stropu. Určitě rovnou uvažujte i nad tím, jak takto vysoko postavené prostory obsloužíte. Jsou nejen vysoko, ale též hluboké. Určitě se jich ale nevzdávejte. Jsou skvělé na ukládání sezónních, nebo jiných málo používaných věcí. A v domácnosti jich najdeme poměrně hodně.

Nejen do ložnice

Vestavěné skříně do ložnice a do předsíně bývají nejčastější volbou, ale umí udělat praktickými i další části interiéru. Dnes už nemáme ve zvyku dělat z obývacího pokoje výstavní skříň všech skleniček a mís. Dokonce ani mnohé z knih nepotřebujeme mít na očích a rády najdou své místo uklizené ve skříni. Podobně je to v kuchyni. Máme stále větší množství spotřebičů či různých servírovacích sad, které často nepojme kuchyňská linka. Vestavěná skříň je řešením výrazně lepším a designově dokáže na naši kuchyň skvěle navázat.

Šatna vás nespasí

Patříte mezi šťastlivce, kteří mají šatnu? Ne vždy je však výhrou. Zjistíte, že malá místnůstka, kde jednu zeď zabírají dveře, zas takovou výhrou být nemusí. I zde je nutné využít prostor do posledního milimetru a vlastně sem vestavět skříň, i když třeba bez dalších dveří. A když šatnu nemáte? Vestavěná šatna se dá vybudovat. A opět nepotřebujete nic jiného než vestavěné skříně, které třeba postavíte ve tvaru U do prostoru. Často jde tímto způsobem skvěle vyřešit například členění obytného prostoru v podkroví.

O angelo

Shlédněte také

Zlikvidujte svůj autovrak za jeden den, a ještě si vydělejte. Jak?

Rozbilo se vám nedávno auto, ale nechcete utrácet za složitou opravu? V takovém případě ho …

Napsat komentář