Kde sehnat ty správné přepravky do vaší dílny?

Jak v dílně skladujete šroubky, matičky, nejrůznější díly a součástky? Improvizovaným řešením mohou být kartonové krabice. Ty se ale snadno roztrhnou, promastí olejem apod. Daleko lepší je pořídit si malé nebo větší přepravky a rovnat si je do regálů.

Regály a regálové systémy v domácí dílně určitě užijete. Některé firmy, například Storage, umožňují navrhnout si regál na míru, takže nemusíte mít strach, že by se nenašlo nic do vaší dílny. Čím ale regály vyplnit? Nejlépe přepravkami.

Zkosené přepravky jsou vhodné na menší díly

Zkoseným přepravkám se často říká regálové, protože jsou vhodné zejména do regálů. Hodí se na skladování malých dílů, které potřebujete při své každodenní práci. Zkosené přepravky mají přední stranu zkosenou, díky tomu snadno vidíte, co se nachází uvnitř. Vyrábí se v různých rozměrech, například malá přepravka o velikosti 160 104 75 mm vyjde na necelých dvacet korun. Jsou to malé položky pro vaši peněženku. Navíc je obvykle kupujete pouze jednou za život.

Zkosené přepravky si zachovávají standardní vlastnosti. Vydrží teploty od -40 °C do 80 °C, takže je bez obav můžete nechat i v garáži, kde je zima. Odolávají také nárazům, chemikáliím.

Vyzkoušejte přepravky z kartónplastu

Jestli potřebujete skladovat i větší díly nebo součástky, raději než zkosené přepravky zvolte ty standardní, které se dají dobře stohovat. Místo standardních plastových vyzkoušejte přepravky z kartónplastu, jež jsou velmi lehké. Mají totiž dutou strukturu. Přitom si zachovávají velkou odolnost proti vodě, dobrou pružnost i zdravotní nezávadnost. Kromě toho se dají uchovávat v rozloženém stavu. Když je tedy zrovna nebudete používat, nezaberou vám tolik místa.

Přepravky i regály najdete v sortimentu firmy Storage. S jejich pomocí si sestavíte skladovací systém přesně podle svých představ. A nejen do domácí dílny či do garáže.

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …

Napsat komentář