Prodej dodávek z bazaru vám pomůže ihned rozjet vaše podnikání

Obsah

Zejména před vánočními svátky roste zájem o soukromé přepravce. Najímají si je i velké dopravní a zásilkové firmy. Vidíte právě zde své uplatnění? Nebo potřebujete dodávku či jiné užitkové auto k dalšímu typu podnikání? Přijďte si vybrat kvalitní auto do Vans Centre.

Užitkové vozy na jednom místě

Díky velkému výběru užitkových vozů nemusíte hledat dodávky, furgony, vany, minibusy, pickupy a přívěsy po různých autobazarech, které se na užitkové vozy nespecializují. Vans Centre ano. Na trhu je již 12 let, a za tuto dobu autocentrum prodalo více než 15 000 užitkových automobilů. Firma prodává pouze kvalitní užitkové vozy. Spolupracuje s největšími evropskými autobazary a umí tak uspokojit i velice specifické požadavky zákazníků ­­– například pokud jde o chladící auto. Celý prodejní i poprodejní servis se navíc řídí přísným etickým kodexem, takže jako zákazník se setkáte se skutečně profesionálním přístupem a perfektními službami.

Financování na míru

Prodej dodávek a dalších užitkových vozů nabízí Vans Centre včetně financování, a to s úrokovou mírou již od 3 %. U vozidel do 600 000 Kč není nutné dokládat ani příjem. Firma je partnerem několika leasingových společností­ (sAutoleasing, MONETA Auto, Raiffeisen Leasing a Mercedes-Benz Financial). Ke schválení leasingu potřebujete skutečně minimum dokladů. Pokud auto kupujete jako podnikatelský subjekt, postačí, když podnikáte jeden měsíc. Zaměstnanci pouze nesmí být ve zkušební, případně ve výpovědní lhůtě.

Výkup vozů jako další služba

Přestože Vans Centre nakupuje především vozy z kvalitních evropských autobazarů, nabízí i výkup užitkových vozidel. Snadno tak můžete svůj starý vůz prodat a koupit nový, který bude více vyhovovat vašim současným podnikatelským aktivitám. Začněte podnikat naplno. S novým vozem, s vhodným či větším vozovým parkem. S Vans Centre se ve svém podnikání dokážete posunout velice rychle.

O angelo

Shlédněte také

Co jsou to tlumiče a jak poznat, že je čas na výměnu? 

Co jsou to tlumiče a jak poznat, že je čas na výměnu? 

Obsah Klasické dopravní prostředky, které denně používáme, by se bez tlumičů neobešly. Co vlastně tlumiče …

Napsat komentář