Jeden batoh s několika různými objemy? Modulární batohy to umožňují. Navíc s ochranou páteře pro vášnivé cyklisty

Batohy už dnes naštěstí neslouží jen pro pohodlné přenášení věcí. Naopak trendy se ubírají tím směrem, že pro každou činnost se hodí specializované batohy. V rámci sportování už dokonce plní i bezpečnostní funkci. Například při jízdě na kole, zvlášť jestli se pouštíte do členitějšího a náročnějšího terénu, kde jakýkoliv pád může znamenat nepříjemné zdravotní komplikace, tak nově získáváte větší ochranu.

Postará se o ni batoh na kolo s chráničem páteře. Na zádech ho skoro ani nepocítíte a v případě potřeby vám prokáže nenahraditelnou službu.

Outdoor batohy PRISM

Určitě jste se už několikrát dostali do situace, kdy jste nevěděli, jak veliký sportovní batoh si pořídit. Jestli na cyklistickou vyjížďku nebude příliš malý, ale když se do něj budete chtít sbalit na prodloužený víkend, vejde se vám do něj vše potřebné? Tento problém řeší novinka mezi outdoor batohy – tzv. modulární batohy. U nich si sami zvolíte, jak prostorný batoh si na svá záda chcete zrovna vzít.

To je možní díky tzv. Switch Element systému, který rozděluje batoh na několik dílů. Základem je zádový díl, který si ve své velikosti vyberete jeden. Na něj si poté můžete dokoupit kompatibilní díly o různých objemech, které jednoduše připnete suchým zipem. Na bajkshopu, který patří zakladatelům Singtreku v České republice, si tyto batohy francouzské značky PRISM vyberete v objemech 10 l, 18 l a 25 l. K dispozici vám jsou i zimní varianty o velikostech 22 l a 33 l. S jediným zádovým dílem tak využijete až pět různých velikostí batohů.

Praktičtější sportovní batoh na trhu nenajdete

Zmiňovaný chránič zad, který je základem pro batoh s páteřákem, je zakomponovaný v zádovém dílu. Obecně tak jsou modulární batohy velmi univerzální a využitelné pro jakékoliv sportovní využití. I proto se vyrábí z prodyšných a odolných materiálů, které vám vydrží sloužit dlouhé roky.

O angelo

Shlédněte také

Díky ověřenému velkoobchodu s textilem ušetříte desetitisíce ročně. Jaký vybrat?

Lámete si hlavu s pravidelným sháněním kvalitního oblečení pro své zaměstnance? Chcete, aby byli chránění …

Napsat komentář