Je vám doma horko? Pořiďte si mobilní klimatizaci!
Beautiful girl holding a remote control air conditioner

Je vám doma horko? Pořiďte si mobilní klimatizaci!

Obsah

Mobilní klimatizace? Chytré řešení pro ty, kteří chtějí interiér ochladit, a přitom se finančně nezruinovat ani nerozkopat celý byt.

Chlazení interiéru začíná být tématem číslo jedna. Rtuť teploměru se totiž zvyšuje a s ní i ta naše. Horko nesvědčí nikomu a ničemu, byť po něm v zimních měsících toužíme. Problematické bývají především teplé tzv. tropické noci, kdy teplota neklesá pod dvacet stupňů. V takových podmínkách je klimatizace přímo nutná. Jinak se nevyspíte. A nekvalitní spánek dokáže napáchat větší škody než samotné vysoké teploty. Jaké máme možnosti?

Jakou klimatizaci zvolit?

Na trhu se setkáte se třemi typy klimatizací – klimatizacemi okenními, nástěnnými a zmíněnými mobilními. Výkonnější a také dražší jsou klimatizace okenní a nástěnné, které se však spolu s vyšší počáteční investicí neobejdou i bez jistých stavebních úprav. Skládají se totiž ze dvou jednotek – vnitřních a vnějších.

Okenní, nástěnná, nebo mobilní?

V případě klimatizace nástěnné se vnější jednotka klimatizace instaluje na vnější stěnu nemovitosti. U klimatizace okenní se jedná o otvor nad oknem. Instalace těchto klimatizací z výše uvedených důvodů si proto vyžaduje jistý stupeň odbornosti. Na rozdíl od klimatizace mobilní, kterou můžete začít používat prakticky okamžitě po jejím zakoupení.

Je vám doma horko? Pořiďte si mobilní klimatizaci!

Multifunkční mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace sice nebývají tak výkonné, ale zato disponují i řadou dalších funkcí, jako je ionizace, odvlhčování či naopak zvlhčování interiéru. To je doporučováno především pro alergiky a astmatiky, kterým přesušený vzduch rozhodně nesvědčí. Předností mobilních klimatizací je také jejich snadné ovládání. Nevýhodou je snad jen to, že ochladí jen místnost určitých rozměrů.

Parametry výběru

Při výběru mobilní klimatizace se zaměřte především na její výkon, hlučnost, spotřebu a popřípadě na její další funkce. Ideální mobilní klimatizace je v podstatě výkonná, energeticky nenáročná, tichá a snadno ovladatelná. A kde takovou klimatizaci sehnat? Třeba na e-shopu klimatizace.zde.cz. Všechny nabízené modely si navíc můžete prohlédnout v kamenné prodejně na Praze 3, kde vám bude k dispozici i odborný personál, který vám s výběrem ochotně poradí.

O angelo

Shlédněte také

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Hledáním strávíme velkou část našeho života a možná, že už trávíte dlouhé hodiny nebo dny …

Napsat komentář