Jak uskladnit sklizeň a prodávat tak za lepší ceny?

Jak uskladnit sklizeň a prodávat tak za lepší ceny?

Tak především je nutné disponovat kvalitní linkou na posklizňovou úpravu včetně uskladňování obilí. Díky silům mohou zemědělci úrodu uskladnit i na dlouhou dobu a prodávat v době, kdy je to pro ně nejvýhodnější. Čističky a sušičky obilí pomohou zemědělcům zvýšit kvalitu uskladněného obilí, což také přispívá ke zvýšení cen uskladněných komodit.

Specialistou na posklizňové linky je společnost PAWLICA s.r.o., která je prověřeným dodavatelem posklizňových technologií nejen pro Českou republiku, ale také na Slovensku a v Polsku. Pro své zákazníky zajišťuje rekonstrukce stávajících posklizňových linek i kompletní stavby nových posklizňových linek. To vše od vytvoření projektové dokumentace až po uvedení do provozu a samozřejmě včetně záručního i pozáručního servisu. Jejich posklizňové linky jsou vybaveny pokročilými a prověřenými technologiemi, dostáváte tak to nejlepší, co je v současné době na trhu. Od společnosti PAWLICA však můžete získat mnohem víc. Laboratorní přístroje, vlhkoměry na obilí, váhy, třídičky a mnoho dalšího.

Kde tedy sklizeň kvalitně uskladnit?

Spolehněte se i vy na kvalitní pozinkovaná sila značky BROCK. Střecha těchto sil umožňuje u těch největších modelů zatížení až 59 tun. Tato sila umožňují dokonalou ventilaci prostřednictvím průduchu po celém obvodu střechy sila. Sila jsou navíc vybavena protikondenzačním ventilátorem, díky němuž dochází k ideálnímu proudění vzduchu pod střechou.

Společnost PAWLICA s.r.o. vám však nenabízí pouze nová sila. Úspěšně realizovala kompletní rekonstrukci betonových sil, kdy došlo k navýšení kapacity i variability celých provozů.

I vy se můžete obrátit na specialistu, který se Vám o uskladnění sklizně postará od A až do Z.

O angelo

Shlédněte také

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

V čase, kdy bychom ještě obvykle očekávali zimní chlad, se letošní jaro v České republice …

Napsat komentář