Domů / Auto moto / Jak se nespálit při nákupu ojeté dodávky?
Jak se nespálit při nákupu ojeté dodávky?

Jak se nespálit při nákupu ojeté dodávky?

Ne každému podnikateli se pokaždé chce utrácet vysoké sumy za nákup nové dodávky, a proto velké množství z nich sahá po dodávkách ojetých. Bazarů dodávek je v České republice hodně, ne všechny ale mají dobrou pověst. Povězme si proto nyní několik základních typů, jak se při koupi ojeté dodávky nespálit.

Jak se nespálit při nákupu ojeté dodávky?
Obrázek 2 V Auto Gruber jsou všechny dodávky pečlivě prověřovány.

Požadujte dokumenty

Staré české rčení říká „důvěřuj, ale prověřuj“. I ta nejlépe vypadající dodávka může být bouraná nebo kradená, a proto je vždy dobré vidět dokumenty o jejích technickém stavu a původu. Slušné bazary dodávek proto všechny prodávané vozy samy prověřují. Nejinak tomu činí i pražský bazar dodávek Auto Gruber. Všechny prodané dodávky obsahují osvědčení ohledně technického a právního stavu vozidla. S Auto Gruber se tedy nemusíte ničeho bát.

Vyberte si vůz předem

S maximální transparentností při prodeji vozů se pojí i ochota bazaru zveřejňovat prodávané dodávky na internetu. Pro nakupujícího je to skvělá příležitost udělat si obrázek o úrovni prodávaných vozidel. Proto Auto Gruber veškeré prodávané dodávky zveřejňuje online včetně fotografií, technických informací a ceny. Je tedy jen na vás, jakou si vyberete.

O angelo

Shlédněte také

Na silnici musíte být vidět za každých okolností

Obsah1 Stačí drobný prvek2 Nejen při chůzi jste v ohrožení2.1 Mohlo by vás zajímat Ne, …

Napsat komentář