Neobvyklé triky, které při stěhování rádi využijete

Neobvyklé triky, které při stěhování rádi využijete

Obsah

Klasické triky při stěhování, jako je označení krabic názvem místnosti, do které náleží, jsou pravděpodobně tím obvyklým, co lidé dělají. Tento článek se ale bude zabývat tipy a triky, o kterých jste možná ještě neslyšeli, protože je jen tak někdo nepoužívá. Díky nim může být balení rychlejší, levnější a mnohem méně namáhavější. Na jaké triky se zaměřit?

Křehké zboží

Vše, co je křehké bychom měli zabalit zvlášť. Málokdo si schovává originální krabice, ve kterých sklenice koupil. Takže při stěhování si musíme vystačit s jiným způsobem. Víme, že se vyplatí obalit každou sklenici zvlášť, málokdo z nás ale má dostatek novin, které jsou k tomuto účelu ideální. Pokud o stěhování v Praze víte s dostatečným časovým předstihem, můžete shromažďovat letáky, které pravidelně zasílají supermarkety. Poradit si ale můžete i jinak: křehké věci můžete zabalit do kousků vašeho oblečení nebo ručníků.

Balení zásuvek

Proč byste měli zásuvky vybalovat do zvláštní krabice? Stačí, když ji vyjmete z komody a omotáte fólií. Můžete do ní navíc přidat další věci, které ji vyplní a zabrání přesýpání věcí uvnitř.

Balení do odpadkového pytle

Odpadkové pytle jsou stále ještě součástí velké většiny domácností. Ty pevnější se dají využít při balení měkkých a lehkých věcí, jako jsou plyšová zvířátka vašich ratolestí, ručníky, ložní prádlo a lůžkoviny. Oblečení, které visí na ramínkách, nemusíte sundávat, stačí je zabalit do pytlů na odpadky.

Přemýšlejte, jak využít své věci při stěhování

Prakticky každou nádobu můžete použít ke stěhování. Kufry, koš na prádlo, kbelíky a další nádoby jsou vhodné pro balení věcí. Jen si dejte pozor na to, abyste je nepřetížily a nezničily. Kbelíky jsou například ideální pro převážení čisticích prostředků, obzvláště těch, které jsou rozdělané.

Vyfoťte si obsah krabic

V současné době, kdy už má chytrý telefon s fotoaparátem téměř každý, můžete nafotit obsah krabic. Až budete hledat určitou věc, pak ji možná na fotce uvidíte, možná si vzpomenete – aha, tyhle učebnice jsem balila společně s květovanými šaty. Tím se může značně usnadnit hledání vašich věcí v novém místě bydliště.

O angelo

Shlédněte také

Díky ověřenému velkoobchodu s textilem ušetříte desetitisíce ročně. Jaký vybrat?

Lámete si hlavu s pravidelným sháněním kvalitního oblečení pro své zaměstnance? Chcete, aby byli chránění …

Napsat komentář