Domů / Dům a byt / Co přináší moderní byty Střížkov?

Co přináší moderní byty Střížkov?

Praha 9 se řadí již dlouhá léta k vyhledávaným lokalitám hlavní metropole. Je to zapříčiněno kombinací předkládaných služeb, snadnou dopravní dostupností a spoustou zelených míst. Pakliže i vy tíhnete k tomuto působišti, osloví vás určitě byty na prodej Praha 9.

Moderní a novodobé developerské projekty, poskytující nadstandardní zázemí svobodným lidem i početným rodinám s dětmi. Vliv na to má hlavně pestrá nabídka komplexů, které vznikly pod taktovkou zkušených společností, jež kladou důraz i na ty nejmenší detaily.

Cenově výhodné novostavby v Praze

Praha 9 skrývá hodně projektů. Ty jsou rozprostřeny téměř ve všech jejích částech, jako jsou Letňany, Vinoř, Vysočany, Hloubětín, Dolní Počernice a Střížkov. A právě v něm se nachází dva projekty s rozdílnou architektonickou podobou a celkovým zpracováním.

  • U Proseckých skal
  • Dům Střížkov

Byty Střížkov ukrývající se v několikapodlažních multifunkčních objektech, kolem nichž je dostatek zelených ploch. Luxusní novostavby, k jejichž dominantám patří unikátní architektonická podoba, vyšší standard vnitřního vybavení, předzahrádky, balkony nebo terasy, možnost parkování a sklepní kóje. Kombinace, v rámci níž vám nebude cokoliv chybět.

Vše je navíc spojeno s širokou nabídkou dispozičně odlišných jednotek. Někdo vsadí na byt 1+kk, jiný dá přednost provedení 4+kk.

Byty Střížkov s vhodným situováním

Dopřejte si vůni nového domova, s nímž se pojí dlouhá životnost, nízké provozní náklady a celková kvalita zpracování. Investujte do novostavby v Praze, v níž naleznete vše potřebné pro spokojené žití. Nastěhujte se do největšího městského obvodu Prahy. Bydlete v místech, odkud to budou mít vaše děti kousek do školy a vy do práce. Využijte nabídky renomovaných developerských společností, které okupují současný trh.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Proč jsou střešní pálené tašky tak oblíbené?

Obsah1 Výhody pálených tašek2 Kde koupit pálené tašky?2.1 Mohlo by vás zajímat Střešní pálené tašky …

Napsat komentář