Co přináší moderní byty Střížkov?

Praha 9 se řadí již dlouhá léta k vyhledávaným lokalitám hlavní metropole. Je to zapříčiněno kombinací předkládaných služeb, snadnou dopravní dostupností a spoustou zelených míst. Pakliže i vy tíhnete k tomuto působišti, osloví vás určitě byty na prodej Praha 9.

Moderní a novodobé developerské projekty, poskytující nadstandardní zázemí svobodným lidem i početným rodinám s dětmi. Vliv na to má hlavně pestrá nabídka komplexů, které vznikly pod taktovkou zkušených společností, jež kladou důraz i na ty nejmenší detaily.

Cenově výhodné novostavby v Praze

Praha 9 skrývá hodně projektů. Ty jsou rozprostřeny téměř ve všech jejích částech, jako jsou Letňany, Vinoř, Vysočany, Hloubětín, Dolní Počernice a Střížkov. A právě v něm se nachází dva projekty s rozdílnou architektonickou podobou a celkovým zpracováním.

  • U Proseckých skal
  • Dům Střížkov

Byty Střížkov ukrývající se v několikapodlažních multifunkčních objektech, kolem nichž je dostatek zelených ploch. Luxusní novostavby, k jejichž dominantám patří unikátní architektonická podoba, vyšší standard vnitřního vybavení, předzahrádky, balkony nebo terasy, možnost parkování a sklepní kóje. Kombinace, v rámci níž vám nebude cokoliv chybět.

Vše je navíc spojeno s širokou nabídkou dispozičně odlišných jednotek. Někdo vsadí na byt 1+kk, jiný dá přednost provedení 4+kk.

Byty Střížkov s vhodným situováním

Dopřejte si vůni nového domova, s nímž se pojí dlouhá životnost, nízké provozní náklady a celková kvalita zpracování. Investujte do novostavby v Praze, v níž naleznete vše potřebné pro spokojené žití. Nastěhujte se do největšího městského obvodu Prahy. Bydlete v místech, odkud to budou mít vaše děti kousek do školy a vy do práce. Využijte nabídky renomovaných developerských společností, které okupují současný trh.

O angelo

Shlédněte také

Jaké stínění oken si pořídit do kuchyně? Na výběr máte hned několik variant stínění

Jaké stínění oken si pořídit do kuchyně? Na výběr máte hned několik variant stínění

Obsah Kuchyně je místem, kde trávíme hodně času vařením, přípravou jídel a sdílením společných chvil …

Napsat komentář