Cimbálka Praha roztančí svatebčany i oslavence

Živá muzika má své kouzlo, které hudba puštěná z nějakého nosiče nemá šanci napodobit. Jestliže v dohledné době plánujete zařizovat nějakou slavnost či večírek, rozhodně byste na tuto skutečnost neměli zapomínat. Vsaďte místo DJ na zkušené hudebníky z Moravy a Slovenska.

Tip pro obyvatele Prahy a okolí

Dnešní článek bude cílit hlavně na ty, jež bydlí v našem hlavním městě, anebo někde nedaleko odtud. Zde je totiž pole působnosti uskupení hudebníků Cimbálovky Vltava vystupujících pod vedením pana Petra Goryczkyho. Jedná se o partu zkušených muzikantů pocházejících z Moravy a Slovenska zaměřujících se primárně na lidové písně. V jejich repertoáru najdete moravské klasiky, jako Když jsem šel z Hradišťa, ale samozřejmě i kousky z oblasti Čech či Slovenska.
Mimo známé lidovky vám skupina Vltava ráda zahraje i písničky z jiných žánrů, například folku, ale i něco modernějšího. Kompletní přehled jejich repertoáru naleznete přímo na jejich webových stránkách Cimbálka Praha- https://www.cimbalovkavltava.cz/. Podle svých preferencí si můžete vybrat, zda chcete, aby muzikanti vystupovali ve společenském oblečení, nebo v tradičním kroji.

Svatba i košt slivovice

Vůbec nezáleží na tom, jaký typ akce vlastně pořádáte, jelikož Cimbálka Vltava má bohaté zkušenosti s vystupováním na širokém spektru událostí. Nejčastěji se jedná o svatby a rodinné oslavy, avšak není problém ozvučit ani firemní večírek či oblíbené košty vín a pálenek. Pokud byste nejprve chtěli vidět videoukázku jejich tvorby, opět mrkněte na odkaz na web skupiny https://www.cimbalovkavltava.cz/, kde ji můžete shlédnot shlédnout.
Co se týče prostoru, kde se bude vaše událost pořádat, je Cimbálka Praha velmi flexibilní. Za dlouhá léta jejich působení si vyzkoušeli hraní prakticky kdekoliv – hotely, penziony, stany, sály, rodinné domky i zahrady. Těšit se můžete na uskupení čtyř až pěti muzikantů, přičemž s sebou vždy mají kontrabas, housle, cimbál a violu.

O angelo

Shlédněte také

Díky ověřenému velkoobchodu s textilem ušetříte desetitisíce ročně. Jaký vybrat?

Lámete si hlavu s pravidelným sháněním kvalitního oblečení pro své zaměstnance? Chcete, aby byli chránění …

Napsat komentář