0KSK Praha – nejlepší volba pro domácí vytápění

0KSK Praha – nejlepší volba pro domácí vytápění

Naše společnost KSK působí na českém trhu již od roku 1992. Od začátku naší činnosti jsme rozšířili služby tak, abychom se věnovali našim klientům v plném rozsahu. Zaměřujeme se na dodávky klimatizace Praha, vzduchotechniky Praha, tepelných čerpadel vzduch voda Toshiba, tepelných čerpadel vzduch vzduch Toshiba, prodej vzduchotechniky Praha, montáž a následný servis. Měříme průtoky vody, zajišťujeme dodávku potrubí a vzduchových jednotek a samozřejmě se snažíme zákazníkům zajistit kompletní servis, a to nejen během záruky, ale i po jejím vypršení.

Vzduchotechnika a čerpadla na jedničku

Zajistíme vám montáž klimatizace Praha, jako i všechny s tím související profese a služby od samotného návrhu, realizace až po následný servis. Klimatizace, jejichž montáží a servisem se zabýváme rozlišujeme na dělené, mobilní a okenní. Zákazníkům klimatizaci také pronajímáme. Tepelná čerpadla z naší nabídky se dělí na tepelná čerpadla vzduch voda Sinclair, tepelná čerpadla vzduch vzduch Sinclair, tepelná čerpadla vzduch voda Toshiba a tepelná čerpadla vzduch vzduch Toshiba. Jestliže jste se rozhodli o montáž některých ze zařízení, které provádíme, neváhejte nás kontaktovat!

0KSK Praha – nejlepší volba pro domácí vytápění

Služby na míru

Servisem vzduchotechniky Praha, prodejem vzduchotechniky Praha, montáží klimatizace Praha, dodávkami a montážemi chlazení, topnými systémy, topením a zdravotechnikou, projekční činností, měřením a regulací, revizí protipožárních klapek, záruční a pozáruční servisní činností a pronájmem mobilních klimatizačních zařízení se zabýváme dlouhou dobu, kterou jsme se snažili využít k přiblížení se zákazníkům. Ti jsou pro nás vždy prioritou číslo jedna, a proto se snažíme o úzkou spolupráci při realizaci montáží klimatizace Praha a vzduchotechniky Praha a nabídku toho nejlepšího zboží na českém trhu vůbec. Těšíme se na spolupráci s vámi!

 

 

O angelo

Shlédněte také

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Hledáním strávíme velkou část našeho života a možná, že už trávíte dlouhé hodiny nebo dny …

Napsat komentář