Automatický zavlažovací systém šetří váš drahocenný čas

Jednou z hlavních výhod automatického systému je rovnoměrné rozlití, dávkování trávníku a zavlažování rostlin. Při ručním zavlažování není možné přesně dodat vodu po celé ploše, takže část trávníku je příliš zvlhčená, zatímco druhá část zůstane suchá. Jen automatický zavlažovací systém provádí přesný výpočet rozmístění postřikovačů s přihlédnutím ke krajině, takže na každý čtverečný metr trávníku se dodává přesně 4 litry vody denně. V automatickém zavlažovacím systému jsou odkapávací hadice rozmístěny na povrchu půdy poblíž kořenového systému a posypány dekorativním mulčováním – tak je půda navlhčena rovnoměrně.  

Pohodlné zahradní lehátka s měkkými polštáři

Útulný může být nejen dům, ale i pozemek. Zahradní nábytek je věrným společníkem pozdních snídaní na verandě a čaje v zahradě za teplých letních večerech. Staly se komfortní zahradní lehátka ve výbavě samozřejmostí.  Ne všichni si mohou pořídit dřevěné zahradní lehátka, a proto volí plast, který věrně imituje dřevo. Jednoduchá nenápadná konstrukce zapadá do téměř jakéhokoli prostředí.   

Výhody: plastový nábytek je relativně levný. Kromě toho je možné jej používat jak v létě, tak v zimě, protože dokáže odolat letnímu teplu i únorovým mrazům bez jakékoliv deformace. Nebojí se ani deště ani větru.

Nevýhody: Životnost plastů je bohužel omezená. A to je možná jeho jediná významná nevýhoda, pokud pomineme, že na levném plastu blednou na slunci barvy.  Kromě toho je téměř nemožné opravit zlomenou nohu nebo stůl.

Péče: Stačí otřít prach z povrchů vlhkým hadříkem.  

Zahradní sochy se budou pěkně vyjímat u pohodlného lehátka

Ano, kouzelné zahradní sochy  budou věrně střežit váš spánek. A pokud máte svou představu, jak by taková socha měla vypadat, doporučujeme truhláře Siberu, který dokáže vyřezávat sochy motorovou pilou. Není divu, že se tento šikovný umělec objevil i v pořadu na TV Prima, Vychytávky Ládi Hrušky.

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …

Napsat komentář