Zahradní lehátka ve stínu zahradní sochy

Co by mohlo být více harmonické mezi stromy a květinami než dřevěné zahradní lehátka? Kvůli rozmanitosti přirozených barev a povrchových úprav se dřevěný nábytek hodí do jakéhokoli stylu.  

Výhody: vnější přitažlivost a přírodní materiály. Kromě toho vkusný dřevěný nábytek dokonale zapadá do designu krajiny a potěší vás mnoho let, protože dřevo je silný a odolný materiál, který lze v případě potřeby opravit.

Nevýhody: Hlavní nevýhoda dřevěných konstrukcí – závislost na povětrnostních podmínkách a nebezpečí požáru. Nanášení speciálních látek a laků chrání před extrémními teplotami a vlhkostí.  

Automatický zavlažovací systém pracuje za vás

Pokud používáte automatický systém zavlažování, ušetříte čas – není třeba uspořádat hadice a sledovat provozní dobu – automatický zavlažovací systém to učiní za vás. Vysoce kvalitní zavlažování pozemku o rozloze 20 akrů trvá 2-3 hodiny denně. Nikdo nemá touhu strávit tolik času zavlažováním, když se může věnovat něčemu zábavnějšímu. Nechcete si odpočinout v slunečných dnech, namísto toho, že byste se museli tahat s konví? U rotačního postřikovače obdivujete estetický vzhled, o kterém každý majitel chalupy sní. Nikdo nechce vidět potrubí, přeskakovat hadice a udeřit se do kohoutků nohama. Při použití automatického zavlažovacího systému jsou všechny prvky, komponenty a potrubí skryty pod zemí. Sprinklery vycházejí ze země pouze během práce.

Zahradní sochy truhláře Sibery

Pěkné zahradní sochy  vyřezávané motorovou pilou od truhláře Sibery zdobí nejednu zahradu. Vyrábí i funkční sochy pro školky a hřiště.  Své zahradní sochy představil i v televizi Prima v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Na podzim v roce 2014 předsedkyně správní rady o.p.s. Život dětem, požádala řezbáře, aby vytvořil 6 ks dřevěných slonů, které budou předány známým umělcům k jejich dokončení. Známé osobnosti (L. Bílá, M. David a další) pak pomalované slony vydražili na Aukru a výtěžek šel na pomoc vážně nemocným dětem v domácí péči rodičů.

O angelo

Shlédněte také

Horizontální žaluzie - univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Horizontální žaluzie – univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Obsah Pokud hledáte elegantní a praktický způsob, jak získat lepší kontrolu nad světlem a soukromím …

Napsat komentář