Zahradní lehátka ve stínu zahradní sochy

Co by mohlo být více harmonické mezi stromy a květinami než dřevěné zahradní lehátka? Kvůli rozmanitosti přirozených barev a povrchových úprav se dřevěný nábytek hodí do jakéhokoli stylu.  

Výhody: vnější přitažlivost a přírodní materiály. Kromě toho vkusný dřevěný nábytek dokonale zapadá do designu krajiny a potěší vás mnoho let, protože dřevo je silný a odolný materiál, který lze v případě potřeby opravit.

Nevýhody: Hlavní nevýhoda dřevěných konstrukcí – závislost na povětrnostních podmínkách a nebezpečí požáru. Nanášení speciálních látek a laků chrání před extrémními teplotami a vlhkostí.  

Automatický zavlažovací systém pracuje za vás

Pokud používáte automatický systém zavlažování, ušetříte čas – není třeba uspořádat hadice a sledovat provozní dobu – automatický zavlažovací systém to učiní za vás. Vysoce kvalitní zavlažování pozemku o rozloze 20 akrů trvá 2-3 hodiny denně. Nikdo nemá touhu strávit tolik času zavlažováním, když se může věnovat něčemu zábavnějšímu. Nechcete si odpočinout v slunečných dnech, namísto toho, že byste se museli tahat s konví? U rotačního postřikovače obdivujete estetický vzhled, o kterém každý majitel chalupy sní. Nikdo nechce vidět potrubí, přeskakovat hadice a udeřit se do kohoutků nohama. Při použití automatického zavlažovacího systému jsou všechny prvky, komponenty a potrubí skryty pod zemí. Sprinklery vycházejí ze země pouze během práce.

Zahradní sochy truhláře Sibery

Pěkné zahradní sochy  vyřezávané motorovou pilou od truhláře Sibery zdobí nejednu zahradu. Vyrábí i funkční sochy pro školky a hřiště.  Své zahradní sochy představil i v televizi Prima v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Na podzim v roce 2014 předsedkyně správní rady o.p.s. Život dětem, požádala řezbáře, aby vytvořil 6 ks dřevěných slonů, které budou předány známým umělcům k jejich dokončení. Známé osobnosti (L. Bílá, M. David a další) pak pomalované slony vydražili na Aukru a výtěžek šel na pomoc vážně nemocným dětem v domácí péči rodičů.

O angelo

Shlédněte také

Jaké stínění oken si pořídit do kuchyně? Na výběr máte hned několik variant stínění

Jaké stínění oken si pořídit do kuchyně? Na výběr máte hned několik variant stínění

Obsah Kuchyně je místem, kde trávíme hodně času vařením, přípravou jídel a sdílením společných chvil …

Napsat komentář