Vyberte si luxusní tapetu

Vyberte si luxusní tapetu

Čas od času je třeba každý interiér trochu změnit, oživit. Způsobů, jak docílit nového vzhledu místnosti, je celá řada, někdo nakoupí nové dekorace, polštáře nebo nechá nově potáhnout pohovku. Řešení však může být velmi jednoduché a poměrně finančně nenáročné – jedním z nich je třeba tapeta na zeď. Tapety nemusí pokrývat bezpodmínečně celé stěny v místnosti, stačí si pořídit obrazovou tapetu s vybraným dekorem a budete si hned připadat jako na horách, u moře nebo na předměstí New Yorku.

Obrazové tapety do každého pokoje

Fototapety se hodí do chodby, k zamaskování dveří, které se nepoužívají, nebo na stěnu obývacího pokoje místo obrazu. Některé fototapety se vyrábí také v 3D provedení, mají tedy trojrozměrný efekt. 3D tapety se hodí především do dětských pokojů, vaše děti si tak budou připadat jako v Disney hradu nebo na závodní dráze rovnou s Bleskem McQueenem. Tapetu můžete použít rovněž v jídelně nebo vyberete-li si odolnější materiál, používají se i v kuchyni místo obkladů za linkou. Některé jsou vhodné pro renovaci nábytku, staré ledničky apod. Stačí si jen dobře vybrat.

Není tapeta jako tapeta

Co se týká materiálů, tapety se stále vyrábí z papíru, mnohem delší životnost však mají vliesové tapety, odolnější tapety jsou potom vinylové. To však zdaleka není vše, tapety můžete kombinovat také s dekorativními samolepkami nebo použít samolepky samotné. K dostání jsou černé i barevné varianty. Vybírat můžete z mnoha různých tvarů i velikostí. Můžete originálně ozdobit vypínače na zdi, zamaskovat nedokonalosti nebo vašim dětem v pokojíčku vytvořit skutečný ráj, kde po zdech krouží barevné vláčky, letadla nebo tančí víly a zvířátka. Pro inspiraci se podívejte do internetového obchodu Tapeta-dekorace.cz, kde naleznete široký sortiment vzorů i barev tapet a samozřejmě také spoustu samolepících dekorací, uvidíte, že si vyberete i vy.

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …

Napsat komentář