Jak vybavit autolakovnu? Obraťte se na profesionály!

Plánujete zřízení autolakovny, ale nevíte, jak začít? V prvé řadě si ujasněte, bez jakého zařízení se při práci neobejdete. Myslíte-li to s podnikáním vážně, investujte do kvalitního vybavení od renomovaného dodavatele.

Které povolání má slibnou budoucnost? Trendy v jednotlivých oborech se neustále mění, ale autolakýrníci mají práci jistou. Jen se porozhlédněte na parkovišti. Téměř žádný vůz nemá lak stoprocentně v pořádku. Jinými slovy – dobrá autolakovna se uživí vždycky.

Jak vybrat lakovací kabinu?

K základnímu vybavení lakoven patří lakovací kabina. Její výběr nepodceňujte a zaměřte se na boxy s optimálním ventilačním výkonem a zároveň ekonomickým provozem. Záleží také na vhodně zvoleném topném médiu a technologiích, jako jsou frekvenční měniče a rekuperátor tepla.

Pokud si s výběrem lakovací kabiny nevíte rady, obraťte se na odborníky, kteří vám navrhnou projekt na míru vašim potřebám. Vynikající volbou jsou lakovací boxy od dodavatele Naver s.r.o. Odborníci vám doporučí nejlepší možné řešení s ohledem na kapacitu (tzn. množství dílů nalakovaných za den), typ barev, druh topného media, maximální přípustné rozměry a umístění.

Budete potřebovat i další vybavení

V nabídce dodavatele lakovacích boxů najdete veškeré potřebné příslušenství, bez kterého se moderní autolakovna neobejde. V boxu nesmí chybět přívodní a odsávací vzduchotechnika – vstupní a výstupní agregáty pro přísun čerstvého a odvod znečištěného vzduchu. Nedílnou součástí sortimentu jsou také sušící a zdvojené kabiny, odsávací stěny a míchací boxy.

Zmíněný odsávací box má v lakovně významnou funkci. Zachycují přestřiky, ke kterým dochází v průběhu lakování, a pomáhají udržet požadovanou hygienickou úroveň na pracovišti.

Pokud vás spolupráce s odborníky ze společnosti Naver zaujala, podívejte se na aktuální produkty a jejich detailní technické specifikace na www.naverbrno.cz.

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …