Tipli.cz je jednička mezi cashback portály

Obsah

„Zadarmo ti nikdo nic nedá.“ Znáte to pořekadlo? Na internetu už to tak úplně neplatí. Když víte jak na to, můžete totiž získat část peněz za každý nákup zpět, jen tak. Zadarmo. Tedy vlastně za registraci na některém Cashback portálu. Seznamte se s tím nejvýhodnějším: Tipli.cz.

Jak funguje systém cashback portálů

Cashback portály jsou vlastně prostředníky mezi zákazníky a e-shopy. Jedná se o zvláštní způsob inzerce, kdy internetový obchod vyplácí těmto portálům provizi za to, že mu získávají klienty, a portály pak mohou část peněz vrátit vám. Každý si přijde na své. Aby vše proběhlo tak, jak má, musíte se nejprve zaregistrovat u cashback portálu, a na adresu vámi zvoleného obchodu přejít přímo z něj – najdete jej v připraveném katalogu. Pak již postupujete jako vždy a jednoduše zakoupíte zboží, které jste si vybrali. Obchody sledují, z jaké stránky jste k nim přišli, takže vše ostatní probíhá automaticky. Získané peníze se ukládají na virtuální účet, odkud si je můžete nechat kdykoliv vyplatit – třeba i od částky 1 Kč.

350 obchodů na dlani

Nejvyšší cashback z nákupů a současně největší výběr partnerských obchodů u nás nabízí již zmíněný portál Tipli.cz. V rozsáhlém seznamu více než 350 e-shopů, který se stále rozšiřuje, naleznete vše, co si jen můžete přát – od elektroniky přes kosmetiku a oblečení až po zahraniční dovolenou. Tipli.cz se navíc neomezuje jen na tuzemské e-shopy, takže jeho prostřednictvím můžete získat zpět i peníze z nákupů na vůbec nejpopulárnějším online tržišti světa Aliexpress. Nákupy zboží čínských prodejců na Aliexpress jsou již samy o sobě neuvěřitelně výhodné, pokud dostanete ještě nějakou korunu navíc, pak není co řešit. Zvláště nyní před Vánocemi se taková finanční injekce z Aliexpress opravdu hodí!

Není v tom žádný trik

Mnoho lidí se cashback portálům brání, protože se bojí, že skočí na lep a nakoupí si pod dojmem snadného výdělku nekvalitní věci, které nepotřebují a nevyužijí. Tahle myšlenka je ale mylná. Nakupovat budete tam, kde vždy – na vašich oblíbených stránkách, a to zboží, které byste si stejně chtěli pořídit. Tak schválně, navštěvujete třeba obchod s elektronikou www.mall.cz? Prohlížíte si luxusní oblečení na e-shopu Zoot? Tyto a mnohé další obchody jsou partnery tipli.cz – stačí na jejich stránku pouze přejít z cashback serveru a 8 % z nákupu je vašich.

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …