Užijte si stín s pomocí venkovních markýz

Užijte si stín s pomocí venkovních markýz

Znáte to. Slunce nesnesitelně pálí do oken, je vedro k zalknutí a vy polití potem nevíte, kam se schovat. Ideálním řešením, které vás ukryje před prudkým slunečním žárem, jsou venkovní markýzy zcela zatemňovacích rolet.. Nejen, že vás ochrání před dotěrnými slunečními paprsky, ale i zvelebí celkový vzhled domu. V neposlední řadě též poskytnou útočiště před deštěm díky svému naimpregnovanému povrchu. Markýzy jsou vhodné nejen do střešních oken, ale i na terasu a na balkon. Zpříjemněte si posezení s rodinou a přáteli pod útulným stínem těchto neocenitelných pomocníků.

Proč venkovní markýzy?

Hlavním důvodem k pořízení těchto externích rolet je jejich schopnost snížit sluneční záření a teplo až o 73 %. Tato tepelná ochrana zablokuje přímé sluneční paprsky, čímž redukuje přístup tepla a významně tak přispívá ke zvýšení komfortu v místnosti, na terase nebo balkoně. Ačkoliv mají venkovní markýzy značný zatemňující účinek, tak použitá transparentní látka neznemožňuje výhled do okolí. V případě, že nemáte potřebu mít markýzu staženou, uvítáte její diskrétní uschování v horním krytu na okně. K dispozici jsou jak zcela zatemňující rolety, tak pouze zastiňující.

Jaké vybrat ovládání?

Externí rolety je možné pořídit na manuální, elektrický nebo dokonce solární pohon. Manuální ovládání nejlépe využijete u střešních oken, na která bez problémů dosáhnete. Elektrický pohon je skvělou kombinací s okny se stejným systémem ovládání. Jelikož se roleta ovládá na dálku, tak tento pohon na elektřinu je vhodný zejména u oken se špatnou dostupností. Venkovní markýzy na solární ovládání jsou uzpůsobené i na manuálně otevíratelná střešní okna. Baterie je v tomto případě dobíjená sluncem, a proto k jejímu použití není nutný kabelový rozvod. Za použití dálkového ovladače nastavíte roletu do vámi požadované polohy. Kde nakoupit? Obchod specialuzující se na toto jedině Itzala.

O angelo

Shlédněte také

Horizontální žaluzie - univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Horizontální žaluzie – univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Obsah Pokud hledáte elegantní a praktický způsob, jak získat lepší kontrolu nad světlem a soukromím …