Domů / Dílna-kutilství / Jak úspěšně odstranit graffiti z fasády?
Jak úspěšně odstranit graffiti z fasády?

Jak úspěšně odstranit graffiti z fasády?

Vlastnictví domu souvisí i s méně příjemnými záležitostmi. Třeba když se na fasádě objeví graffiti a vy netušíte, jak čmáranici odstranit tak, aby povrch opět vypadal jako nový. Malůvky se chcete za každou cenu zbavit, ale tušíte, že to nebude jednoduché. A máte pravdu.

Vyčistit fasádu od nečistot dá vždy spoustu práce. Když se však jedná o graffiti, smiřte se s tím, že se pravděpodobně neobejdete bez pomoci profesionálů. Samozřejmě si můžete pořídit odstraňovač graffiti a zkusit štěstí – ale bez patřičných zkušeností a znalostí jen těžko odhadnete vhodné složení přípravku. Nakonec se vám může stát, že situaci ještě o něco zhoršíte, protože poškodíte fasádu.

Zásadní problém spočívá v tom, že barva ze spreje prostupuje hlouběji do struktury povrchu. Proto nestačí pouhé přemalování barvou. Graffiti téměř vždy prosvítá, a navíc to nijak neřeší skutečnost, že se může pachatel vrátit a za pár minut fasádu opět znehodnotit. Jak z toho ven? Poměrně snadno. Obraťte se na firmu, která se čištěním povrchů zabývá profesionálně.

K nejdéle působícím firmám v oblasti odstraňování graffiti patří AXIOM REAL. Společnost nabízí komplexní služby včetně aplikace antigraffiti nátěru. Odborníci se postarají o kompletní vyčištění fasády a zároveň ji opatří speciální vrstvou, která povrch bezpečně ochrání.

Bez ohledu na to, jak moc se sprejeři na fasádě vašeho domu vyřádili, si technici z AXIOM REAL s graffiti poradí. Disponují účinnými čisticími prostředky a špičkovou technikou. Z povrchu hravě odstraní také jakékoliv další nečistoty včetně nálepek a zbytků od lepidla.

Chcete se o odstranění graffiti a antigraffiti nátěru dozvědět více? Informace najdete na www.ars.cz, kde nechybí ani praktické ukázky čištění. Zvučné reference firmy AXIOM REAL hovoří za vše.

Ukázky realizací:

Náš tip: vyzkoušejte tzv. fotopasti. Tato zařízení skrytě zaznamenají pohyb v oblasti, kterou sledujete a mohou vám v případě narušení poslat záznam například na mobil nebo e-mail. Vyberte si například značky Bunaty nebo Predator.

O angelo

Shlédněte také

Co všechno si nechat pojistit? Nespoléhejte se na štěstí

Co všechno si nechat pojistit? Nespoléhejte se na štěstí

Obsah1 Pojištění odpovědnosti za škodu se může vyplatit2 Nezapomínejte na svůj majetek2.1 Mohlo by vás …