Jak úspěšně odstranit graffiti z fasády?

Jak úspěšně odstranit graffiti z fasády?

Vlastnictví domu souvisí i s méně příjemnými záležitostmi. Třeba když se na fasádě objeví graffiti a vy netušíte, jak čmáranici odstranit tak, aby povrch opět vypadal jako nový. Malůvky se chcete za každou cenu zbavit, ale tušíte, že to nebude jednoduché. A máte pravdu.

Vyčistit fasádu od nečistot dá vždy spoustu práce. Když se však jedná o graffiti, smiřte se s tím, že se pravděpodobně neobejdete bez pomoci profesionálů. Samozřejmě si můžete pořídit odstraňovač graffiti a zkusit štěstí – ale bez patřičných zkušeností a znalostí jen těžko odhadnete vhodné složení přípravku. Nakonec se vám může stát, že situaci ještě o něco zhoršíte, protože poškodíte fasádu.

Zásadní problém spočívá v tom, že barva ze spreje prostupuje hlouběji do struktury povrchu. Proto nestačí pouhé přemalování barvou. Graffiti téměř vždy prosvítá, a navíc to nijak neřeší skutečnost, že se může pachatel vrátit a za pár minut fasádu opět znehodnotit. Jak z toho ven? Poměrně snadno. Obraťte se na firmu, která se čištěním povrchů zabývá profesionálně.

K nejdéle působícím firmám v oblasti odstraňování graffiti patří AXIOM REAL. Společnost nabízí komplexní služby včetně aplikace antigraffiti nátěru. Odborníci se postarají o kompletní vyčištění fasády a zároveň ji opatří speciální vrstvou, která povrch bezpečně ochrání.

Bez ohledu na to, jak moc se sprejeři na fasádě vašeho domu vyřádili, si technici z AXIOM REAL s graffiti poradí. Disponují účinnými čisticími prostředky a špičkovou technikou. Z povrchu hravě odstraní také jakékoliv další nečistoty včetně nálepek a zbytků od lepidla.

Chcete se o odstranění graffiti a antigraffiti nátěru dozvědět více? Informace najdete na www.ars.cz, kde nechybí ani praktické ukázky čištění. Zvučné reference firmy AXIOM REAL hovoří za vše.

Ukázky realizací:

Náš tip: vyzkoušejte tzv. fotopasti. Tato zařízení skrytě zaznamenají pohyb v oblasti, kterou sledujete a mohou vám v případě narušení poslat záznam například na mobil nebo e-mail. Vyberte si například značky Bunaty nebo Predator.

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …