Domů / Dílna-kutilství / Skládací kovové kontejnery nabízejí multifunkční využití

Skládací kovové kontejnery nabízejí multifunkční využití

Potřebujete akutně ve vaší domácnosti přístřešek pro automobil, dílnu anebo konstrukci pro uskladnění jakéhokoli materiálu? Ať už vám chybí kterákoli z výše uváděných věcí, máte možnost ji získat. Rychle a levně! Ťukáte si na čelo, že takový přístřešek pro auto něco stojí a jeho montáž zabere velkou porci času. Nejspíše ano, pokud neznáte skládací skladovací kontejnery. Právě jimi se budeme zabývat v následujících řádcích. Že by se vám takovéto rychlé a efektivní řešení líbilo? Pak nepřestávejte číst. Představíme vám totiž kontejnery od společnosti Kovobel.

Skutečně multifunkční využití

Moderní skladové kontejnery slouží nejčastěji k uschování materiálu před různými klimatickými vlivy. Tradičně se v nich uchovává dřevo pro vytápění objektu. Není ale problém, aby sloužily také pro uskladnění jízdních kol či motocyklů přes zimu. Bez problémů si v interiéru kontejneru uskladníte automobil. V zimě vám tak odpadne povinnost každodenního škrábání skla v momentu, kdy venku bude mrznout. Výborně se tyto mobilní přístřešky hodí také pro uskladnění zahradní techniky. Jde prakticky o mnohem ekonomičtější řešení než stavbu zahradní chatky.

Vysoká kvalita zaručena

Spolehnout se můžete i na vysokou kvalitu, jíž se kovový kontejner vyznačuje. Vyroben je z pozinkovaného plechu. Rozměry nejmenšího modelu činí 1×1,2×2,2 m a největšího 6×2,2×2,6 m. Jakákoli údržba kontejnerů není nezbytná. Pozinková úprava se postará o rezistenci vůči rzi. Ani manipulace s nimi není nereálná. V případě složeného modelu stačí povolat jeřáb. Kontejner lze samozřejmě rozložit a přenést či převézt jinam.

Tradiční tuzemský výrobce

Podobných skladovacích kontejnerů je na trhu spousta. Sázkou na jistotu je nákup u společnosti Kovobel. Tento tuzemský výrobce má již více než padesátileté zkušenosti s produkcí tohoto sortimentu a nabízí hned několik modelů za výhodné ceny. Určitě si vyberete i vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Proč jsou střešní pálené tašky tak oblíbené?

Obsah1 Výhody pálených tašek2 Kde koupit pálené tašky?2.1 Mohlo by vás zajímat Střešní pálené tašky …