Skládací kovové kontejnery nabízejí multifunkční využití

Obsah

Potřebujete akutně ve vaší domácnosti přístřešek pro automobil, dílnu anebo konstrukci pro uskladnění jakéhokoli materiálu? Ať už vám chybí kterákoli z výše uváděných věcí, máte možnost ji získat. Rychle a levně! Ťukáte si na čelo, že takový přístřešek pro auto něco stojí a jeho montáž zabere velkou porci času. Nejspíše ano, pokud neznáte skládací skladovací kontejnery. Právě jimi se budeme zabývat v následujících řádcích. Že by se vám takovéto rychlé a efektivní řešení líbilo? Pak nepřestávejte číst. Představíme vám totiž kontejnery od společnosti Kovobel.

Skutečně multifunkční využití

Moderní skladové kontejnery slouží nejčastěji k uschování materiálu před různými klimatickými vlivy. Tradičně se v nich uchovává dřevo pro vytápění objektu. Není ale problém, aby sloužily také pro uskladnění jízdních kol či motocyklů přes zimu. Bez problémů si v interiéru kontejneru uskladníte automobil. V zimě vám tak odpadne povinnost každodenního škrábání skla v momentu, kdy venku bude mrznout. Výborně se tyto mobilní přístřešky hodí také pro uskladnění zahradní techniky. Jde prakticky o mnohem ekonomičtější řešení než stavbu zahradní chatky.

Vysoká kvalita zaručena

Spolehnout se můžete i na vysokou kvalitu, jíž se kovový kontejner vyznačuje. Vyroben je z pozinkovaného plechu. Rozměry nejmenšího modelu činí 1×1,2×2,2 m a největšího 6×2,2×2,6 m. Jakákoli údržba kontejnerů není nezbytná. Pozinková úprava se postará o rezistenci vůči rzi. Ani manipulace s nimi není nereálná. V případě složeného modelu stačí povolat jeřáb. Kontejner lze samozřejmě rozložit a přenést či převézt jinam.

Tradiční tuzemský výrobce

Podobných skladovacích kontejnerů je na trhu spousta. Sázkou na jistotu je nákup u společnosti Kovobel. Tento tuzemský výrobce má již více než padesátileté zkušenosti s produkcí tohoto sortimentu a nabízí hned několik modelů za výhodné ceny. Určitě si vyberete i vy.

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …