Profesionální elektrocentrály nachází stále častěji uplatnění i v domácnostech

Profesionální elektrocentrály nachází stále častěji uplatnění i v domácnostech

Obsah

Elektrocentrály se nabízí za stále přijatelnější ceny, a tak jsou spolu se záložními zdroji stále častěji využívané i v domácnostech. Velký výběr a dobré ceny nabízí e-shop Profi-elektrocentraly.cz.

Moderní elektrocentrály do domácnosti

Hlášený orkán Sabina nakonec dosáhl pouze sílu vichřice, a přesto – bez proudu se ocitlo 100 000 lidí. Pro mnohé je zůstat bez proudu mnohem fatálnější. Nejde jen o to, že nesvítí světlo. I ten, kdo topí kotlem na dřevo či pelety, je mnohdy závislý na elektřině. Pokud má nucený oběh, nemůže bez proudu topit. Jestliže máme vlastní studnovou vodu, je problém ještě zásadnější. Nejde proud, neteče voda. Nelze vařit ani splachovat. V kuchyni se pouští mrazák, v lednici se vše kazí. Nejde ani internet. Takže kdo pracuje z domova, podniká, nebo potřebuje pomocí internetu komunikovat třeba s příbuznými, má smůlu.

Zůstat bez proudu je pro mnohé mnohem problematičtější než pro běžné obyvatele panelových městských bytů. Důležitou výbavou rodinného domu by proto měla být elektrocentrála.

Moderní elektrocentrály a generátory vyrábí elektrickou energii za pomoci spalovacích motorů. Elektrocentrály se liší podle svého výkonu a jejich cena dnes začíná již na 4000 Kč. Nejčastější jsou benzinové, ale používají se též naftové a plynové (LPG).

Elektrocentrály pro svařování

Elektrocentrály se nabízí rovněž ke svářečkám, nebo se prodávají již spolu se svářečkou. Hodí se pro profi dílny, ale též se pořizují pro hobby domácí dílny. Kvalitními elektrocentrálami se svářečkou jsou například Medved nebo Europower.

Kde pořídit kvalitní elektrocentrálu?

E-shop Profi-elektrocentraly.cz má v sortimentu elektrocentrály značek Heron, Zipper, Fogo, Gesan, Honda, Way i Europower se spalovacími motory Vanguard nebo Honda. Jsou za bezkonkurenční cenu a hodí se pro poloprofesionální i hobby použití. Většinu sortimentu má e-shop skladem a zasílá do 24 až 48 hodin. V případě zájmu je možné po domluvě elektrocentrálu na prodejně i vyzkoušet. Firma garantuje nejnižší cenu. Pokud vám jinde nabídnou stejnou elektrocentrálu za nižší cenu, sníží vám firma cenu ještě o dalších 5 %.

 

O angelo

Shlédněte také

Každý milovník ručních prací uvítá výhodné ceny materiálů i pomůcek

Každý milovník a milovnice ručních prací potřebuje jak kvalitní druhy materiálů, tak i potřebné pomůcky. …

Napsat komentář