Přespat v Praze za hubičku? Je to možné!

Početnou skupinu výletníků přenocování v matičce Praze rozhodně nemusí stát majlant. Důkazem toho je pension Akát, kde jsou zvyklí ubytovávat i více než stočlenné týmy sportovců, školáků nebo firemních kolegů vyrážejících třeba na teambuilding. Hluboko do kapsy tu nemusíte sáhnout i přesto, že je ubytování v lukrativním Smíchově.

Pokud ve vás nižší ceny vzbudí dojem, že ubytování nebude na dobré úrovni, jste na omylu. V penzionu v Praze máte na výběr z 32 pokojů hotelového typu, apartmánů či hostelu, a to vždy s vlastním televizorem a bezplatným přístupem k wifi. Ještě uvažujete, kde zajistit ubytování pro děti školou povinné, pro něž je dnes přístup k virtuálnímu světu tak důležitý?

Zvolíte-li apartmán, můžete si být jisti, že na vás bude čekat útulné plnohodnotné bydlení s veškerým zázemím od plně vybavené kuchyňky až po koupelnu s fénem. Podobné soukromí zaručují jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje v hotelu.

Celá skupina v jednom patře

Až osmadvacet návštěvníků pojme hostel v samostatném patře. Ubytování je vhodné hlavně pro skupiny, jejichž členové chtějí nerušeně bydlet pospolu. K dispozici tu mají 5 pokojů. O své místo ve sprše se zdejší hosté nemusejí prát, v patře se totiž podělí hned o 3 koupelny. Nechybí společný kuchyňský kout.

Pension je proslulý snídaněmi

Hlad hostů hned po probuzení zažene bohatá snídaně podávaná formou bufetu. Neholdujete-li studené snídani, vychutnejte si třeba míchaná vajíčka nebo teplý páreček. K obědu kuchaři připravují hned pět různých jídel, večeře jsou podávané formou á la carte. V létě pak k vychutnání drinku, kávy i zlatavého moku dokonale poslouží letní zahrádka. Pro uzavřenou společnost má Akát pension v Praze 5 připraven nekuřácký salónek.

Vyrazíte-li do Prahy autem nebo autobusem, zarezervujte si předem parkování přímo u pensionu. Z něj to pak budete mít jen 50 metrů na tramvaj i metro. V historickém centru budete do 10 minut.

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …