Přespat v Praze za hubičku? Je to možné!

Početnou skupinu výletníků přenocování v matičce Praze rozhodně nemusí stát majlant. Důkazem toho je pension Akát, kde jsou zvyklí ubytovávat i více než stočlenné týmy sportovců, školáků nebo firemních kolegů vyrážejících třeba na teambuilding. Hluboko do kapsy tu nemusíte sáhnout i přesto, že je ubytování v lukrativním Smíchově.

Pokud ve vás nižší ceny vzbudí dojem, že ubytování nebude na dobré úrovni, jste na omylu. V penzionu v Praze máte na výběr z 32 pokojů hotelového typu, apartmánů či hostelu, a to vždy s vlastním televizorem a bezplatným přístupem k wifi. Ještě uvažujete, kde zajistit ubytování pro děti školou povinné, pro něž je dnes přístup k virtuálnímu světu tak důležitý?

Zvolíte-li apartmán, můžete si být jisti, že na vás bude čekat útulné plnohodnotné bydlení s veškerým zázemím od plně vybavené kuchyňky až po koupelnu s fénem. Podobné soukromí zaručují jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje v hotelu.

Celá skupina v jednom patře

Až osmadvacet návštěvníků pojme hostel v samostatném patře. Ubytování je vhodné hlavně pro skupiny, jejichž členové chtějí nerušeně bydlet pospolu. K dispozici tu mají 5 pokojů. O své místo ve sprše se zdejší hosté nemusejí prát, v patře se totiž podělí hned o 3 koupelny. Nechybí společný kuchyňský kout.

Pension je proslulý snídaněmi

Hlad hostů hned po probuzení zažene bohatá snídaně podávaná formou bufetu. Neholdujete-li studené snídani, vychutnejte si třeba míchaná vajíčka nebo teplý páreček. K obědu kuchaři připravují hned pět různých jídel, večeře jsou podávané formou á la carte. V létě pak k vychutnání drinku, kávy i zlatavého moku dokonale poslouží letní zahrádka. Pro uzavřenou společnost má Akát pension v Praze 5 připraven nekuřácký salónek.

Vyrazíte-li do Prahy autem nebo autobusem, zarezervujte si předem parkování přímo u pensionu. Z něj to pak budete mít jen 50 metrů na tramvaj i metro. V historickém centru budete do 10 minut.

O angelo

Shlédněte také

Jaké stínění oken si pořídit do kuchyně? Na výběr máte hned několik variant stínění

Jaké stínění oken si pořídit do kuchyně? Na výběr máte hned několik variant stínění

Obsah Kuchyně je místem, kde trávíme hodně času vařením, přípravou jídel a sdílením společných chvil …