Pojištění majetku je důležitou otázkou pro zodpovědné

Pojištění majetku je důležitou otázkou pro zodpovědné

Je to věc, na které se shodnou snad všichni. Pojistná ochrana znamená klidný spánek a také pocit, že se na někoho můžeme opravdu spolehnout. Existuje cestovní, úrazové nebo majetkové pojištění, nicméně platí, že opravdu komplexní ochrana bude nejlepším řešením pro každého.

Hodiny strávené na pobočkách? Ale vůbec ne, v moderní době si totiž pojistky dojednáte přes internet, a tedy z pohodlí vlastního obýváku. Potřebovat k tomu budete jen mobil, počítač nebo tablet a základní kontaktní údaje. Pojistné se určí velmi jednoduše, podle počtu metrů čtverečních obytné plochy nemovitosti, jíž hodláte zahrnout do smlouvy.

Co může být předmětem pojištění?

Nejen rodinný dům a byt v osobním vlastnictví, ale například i nemovitost, která na své dokončení teprve čeká. Předmět pojištění může být i chata nebo chalupa, stejně tak i vybavení vaší kanceláře nebo třeba garáž. Pojištění majetku a odpovědnosti sází na zajímavou kombinaci. Každý už jistě slyšel o pojistce, která se týká tzv. občanské odpovědnosti. Nejde o žádnou novinku, a to ani v našich zeměpisných šířkách, i když je pravda, že v západním světě je podobná pojistka o něco častějším tématem. Hodí se i lidem, kteří často cestují, ať už je to pracovně nebo rekreačně.

Pojištění majetku je důležitou otázkou pro zodpovědné

Rychlá dohoda je zde samozřejmostí

Nemusíte nikam chodit, dohoda kolem pojištění odpovědnosti může být otázkou několika málo minut. Proč zbytečně čekat, když to jde v dnešní době i jinak? Bez starostí, nezvykle dlouhých formulářů a nejasností spojených s poměrně dlouhou smluvní dokumentací. Rychlá kalkulace pojistného, které se vypočítává na základě dodaných údajů. Kolik metrů čtverečních obytné plochy má nemovitost, jíž chcete pojistit? To je jediná otázka, kterou si položíte.

O angelo

Shlédněte také

Zlikvidujte svůj autovrak za jeden den, a ještě si vydělejte. Jak?

Rozbilo se vám nedávno auto, ale nechcete utrácet za složitou opravu? V takovém případě ho …

Napsat komentář