Nový sklad, hangár či sportoviště? Objevte plachtové haly

Máte v plánu postavit novou průmyslovou halu, sklad, sportovní halu, hangár na malé letadlo, jezdeckou, zemědělskou halu nebo prostě jen nějaký větší přístřešek? Pak zkuste zvážit zajímavou alternativu ke zděným stavbám – plachtové haly.

Zahoďte předsudky, protože plachtové haly rozhodně nejsou tím, za co je většina lidí považuje. Mohou se používat celoročně, vydrží nápor větru i sněhu, není v nich zima, jsou bezpečné. A k tomu všemu velmi rychle postavené, modulární a přemístitelné.

Proč si pořídit plachtovou halu?

Existuje k tomu minimálně pět dobrých důvodů:

Cena: Oproti zděným budovám jsou plachtové haly nesrovnatelně levnější.

Náklady na údržbu: Halu necháte postavit a pak je téměř bezúdržbová. Konstrukce i opláštění vydrží dlouho. Maximálně je potřeba plachtu jednou za pár let trochu utáhnout, aby nedržela volně.

Rozšiřitelnost: Kdyby se vaší firmě za tři roky začalo lépe dařit a potřebovali byste větší sklad, halu prostě rozšíříte. Konstrukce je modulární, vlastně jen skládáte k sobě její části. Lze ji také napojit na stávající budovu.

Rychlá montáž: Stačí jen přivést na místo konstrukci a plachtu, pak sestavit a je hotovo. Velmi snadná je i demontáž, kdybyste se rozhodli halu zmenšit, přesunout či úplně zrušit.

Libovolná výbava: Chcete dovnitř umělé osvětlení, odvětrávání či zateplovací systém? Není problém.

Nechte si postavit halu na klíč

Podobně jako zděnou budovu i plachtovou halu si můžete nechat postavit zcela bez starostí na klíč. Už od roku 1999 tuto službu poskytuje firma POLAK CZ, která do oblasti montovaných hal přináší stále nové výrobní postupy a technologie. Přímo na jejich webu si vyberete, jaká konkrétní plachtová hala vás zajímá, a dozvíte se více informací o sportovních halách, jízdárnách, hangárech nebo zemědělských objektech. Mimochodem víte, že společnost POLAK CZ realizovala třeba i mobilní hangár pro opravy vrtulníků v Afghánistánu?

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …

Napsat komentář