Nábytek na míru si můžete objednat do domácnosti, nebo například hotelové restaurace, či kavárny

Nábytek na míru si můžete objednat do domácnosti, nebo například hotelové restaurace, či kavárny

Chtěli byste si nechat vyrobit nábytek do domácnosti na míru? Potřebujete novou kuchyňskou linku, nebo obnovit vybavení v obývacím pokoji? Od roku 1991 se soustřeďujeme na výrobu nábytku na míru. Truhlářství Praha nabízí klientům před sjednáním každé zakázky možnost osobní konzultace, kde probereme detaily ohledně materiálů a účelu nábytku.

Když nábytek vyrábíme, je široká škála materiálů, jenž používáme. Na výběr budete mít z různých masivních dřevin, ať už původu tuzemského, či jiných, exotičtějších zemí. Vyrábíme zdravotní nábytek, recepční barové pulty, nábytek do hotelů, restaurací, nebo také kaváren.

Vybírat můžete z materiálů také dýhované, či laminované desky. Ty je pak v truhlářství Praha možno kombinovat s kovem, či sklem. Veškeré návrhy, zaměření a doprava, která bude do třiceti kilometrů, je od truhlářství Praha v ceně. Na výrobky pak poskytujeme záruku v délce třiceti šesti měsíců, v případě potřeby ji tedy ve stanovené lhůtě můžete bez problémů využít. Truhlářství Praha najdete v městském obvodu Prahy 5.

Po vyhotovení zakázky v truhlářství Praha objednaný nábytek dodáváme přímo na místo. Pokud jste si objednali například kuchyňskou linku, dovezeme vám ji i včetně kuchyňských spotřebičů až na místo určení.

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …