Na jakém principu Pulze funguje?

Na jakém principu Pulze funguje?

Obsah

Klasické nikotinové výrobky jsou na ústupu a jejich budoucnost je nejistá, protože je čím dál častěji nahrazují alternativní způsoby užívání nikotinu, které se na trhu začínají prosazovat. V současnosti je to přibližně 14 procent lidí, kteří denně preferují zahřívaný tabák a důvodů je mnoho.

Šetrnější princip fungování

Zařízení na zahřívání tabáku typu PULZE, představují díky svému odlišnému způsobu fungování pro své uživatele řadu výhod. V tradičních produktech totiž tabák spolu s papírkem vytváří po zapálení zapáchající dým, který obsahuje tisíce toxických látek. Ten sice nemusí vadit uživateli, který si na něj už zvyknul, avšak lidé v okolí to nemusí mít stejně. Pakliže jsou mu vystavování často, mohou se navíc stát závislými. 

K uvolňování nikotinu ze zařízení PULZE stačí pouze zahřívání jeho speciálně připravené náplně. Celý proces funguje na principu elektrického žhavení, což je mnohem šetrnější způsob k uživateli i jeho okolí. Není tedy divu, že alternativy typu PULZE jsou stále populárnější.

Šťastnější okolí i peněženka

Zahřívání přináší i další výhody než pouze menší škodlivost. Velkým lákadlem pro řadu lidí je možnost dopřát si svůj oblíbený rituál v pohodlí vnitřních prostor. Zapalování je totiž už pár let i v restauracích zakázáno, restrikce se však na zařízení na zahřívání tabáku nevztahují.

  1. Žádný nepříjemný zápach, který se udržuje na oblečení
  2. absence potřeby odklepávat popel,
  3. žádné zažloutlé nehty a zuby.

Opomenout nelze ani jednoznačně nižší cenu. Ta totiž u klasických produktů vzrostla za posledních deset let o více než polovinu a je tak spolu s nižšími zdravotními riziky častým důvodem pro přechod na alternativu.

Proč zvolit právě PULZE?

Velkou výhodou PULZE oproti konkurenci je možnost volby intenzity zahřívání náplně i jeho chuti:

  • silná v režimu Standard při zahřátí na 345 °C
  • či jemnější v režimu ECO s nižším zahříváním na 315 °C.

Jeho cílem je totiž získat co možná nejlepší požitek z tohoto rituálu, za to s výrazně nižším rizikem. Pokud uživatele přestane bavit klasická chuť tabáku, nemusí zoufat. K dispozici má totiž celou řadu dalších zajímavých příchutí, kterými oživí svůj stereotyp.

Autor: Elena Gotfried

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář