Kominictví Hacaperka – komické služby od profesionálů

Obsah

Není kominík, jako kominík. Stejně jako ve všech jiných oblastech, tak i v kominictví, lze spatřit mezi jednotlivými firmami značné, někdy i propastné rozdílnosti. Základním předpokladem ke spokojenosti s odvedenými službami je tak jednoznačně správný výběr.

Zavedená společnost s kladnými referencemi

Jste-li z Plzeňského nebo Karlovarského kraje, můžete se s čistým svědomím obrátit na kominictví Zdeněk Hacaperka. Firma působí v oblasti kominických služeb již od roku 1996 – má tedy dostatek zkušeností a spokojených klientů. Kominíci Plzeň jsou připraveni pomoci i vám!

Jejich předností je precizní práce a využívání výrobků a materiálů německé společnosti Siedel, jež poskytuje záruku pěti až třiceti let. Je tak zaručena kvalita a dlouhodobá životnost.

Široké portfolio nabízených služeb

Kominictví Zdeněk Hacaperka disponuje širokou nabídkou služeb. Zajistí stavby a montáže nových komínů a kouřovodů. Dále se specializuje na rekonstrukci a opravy stávajících komínů a kouřovodů. Nechybí ani služby v podobě revizí spalinových cest, realizace pravidelných a povinných kontrol komínových cest či čištění komínů a kouřovodů pro všechny druhy paliva. K dispozici je rovněž pro jakékoliv poradenské činnosti.

Veškeré potřebné certifikáty a osvědčení

Kominictví Plzeň disponuje veškerými potřebnými certifikáty a osvědčeními. V praxi to znamená, že vám dokáže provést jakékoliv práce související s problematikou komínů a kouřovodů. Koncového klienta potěší kromě pečlivé a kvalitní práce i nízké ceny.

Při stavbě, rekonstrukci nebo revizi komínů je důležitá spolupráce s odborníky. Komíny je nutné udržovat vždy v perfektním stavu. Jedině tím bude zaručena maximální bezpečnost, ale také efektivita vytápění, která nemusí být při zanešených kouřových cestách na maximální úrovni.

 

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …

Napsat komentář