Jak ozvučit školu či kulturní dům?

V dnešní době je komunikace pomocí moderních přístrojů nedílnou součástí našich životů. Platí to pro veřejný i soukromý sektor. Jednou z možností je využití techniky v podobě rozhlasů, které se dají aplikovat v mnoha objektech.

Rozhlas poslouží k jednosměrné komunikaci hlavně ve škole. Každý z vás si jistě pamatuje na školní rozhlas, z něhož na žáky čas od času mluvil ředitel školy v případě nějaké neodbytné záležitosti. Dodnes si i mladší generace vybaví, jaký z něj šel šramot, takže často hovořícího ani nebylo slyšet.

Konec chraplavých zvuků z rozhlasů

Moderní přístroje naštěstí tento nešvar dávno odstranily. Ať už jde o drátové či bezdrátové rozhlasy, jsou kvalitně ozvučené tak, aby je šlo bez problémů poslouchat i ve vzdálenosti několika desítek metrů. Je samozřejmě nutné zvolit špičkové produkty.

Kde pořídit špičkovou techniku k ozvučení objektů?

V případě, že sháníte (nejen) rozhlasy a další ozvučovací techniku do škol, kulturních sálů, případně třeba pro využití v malých obcích, kde rozhlasy i dnes hrají důležitou roli, stačí se obrátit na společnost ELMIK. Ta se výrobou a montáží zařízení zabývá již od roku 1994. V jejím sortimentu jsou i ústředny, jež dokážou zajistit jednotný čas a zvonění. Po instalaci pak ve škole není problémem stanovit přesnou dobu, kdy zazní zvukový signál přestávky a výuky.

Kromě toho, že zmíněná firma zajišťuje pomocí technicky vyspělého zařízení jednotný čas a zvonění, umí nainstalovat i kompletní ozvučovací techniku, k níž se řadí nejrůznější modely zesilovačů, reproduktorů a dalších zařízení. Pomohou vám v sálech vytvořit patřičnou atmosféru. Firma též dodává a montuje telefonní ústředny, kamerové systémy a všechna další přidružená zařízení. To vše v moderním hávu dle nejnovějších trendů a za splnění technických požadavků, které vyplývají z norem.

O angelo

Shlédněte také

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

V čase, kdy bychom ještě obvykle očekávali zimní chlad, se letošní jaro v České republice …

Napsat komentář