Hele, tak kdy už budeš mít chvilku,

Hele, tak kdy už budeš mít chvilku,

na ten kohoutek, pračku, sprchu, parkety, dvířka od peřiňáku… vyřeš mi to! Taky už jste slyšel podobnou větu asi tak tři minuty poté, co jste se vyčerpán svalil na kanape a chystal se pustit televizi? Aha, tak dnes už to nemusíte odbýt jen povzdechem a výmluvou. Dnes už se vám může prostě jen nechtít. Vyresmito.cz vám do pár minut nabídne, kdo se vám o problém rychle postará.

Až budu mít čas já!

Stačí vám několik minut, pár kliknutí a svou zakázku máte zadanou na našem portálu. S vybraným šikulou se už jen dohodnete kdy a kde.  A zaplatíte až po práci. Navíc je velmi pravděpodobné, že ušetříte nějakou tu korunu oproti firmám či živnostníkům a navíc si domluvíte čas zhotovení tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Večer, o víkendu, po noční směně, prostě až budete mít čas vy! Můžete si zadat úpravu oděvů, opravu bojleru, najít hodinového manžela, nebo třeba nechat vyčistit odpad.

A vyberu si z nabídek!

Nabídek dostanete několik a to spolu s cenou. Na vás je, si vybrat toho správného šikulu. Podle hodnocení, nabídnuté ceny nebo třeba jen podle vaší vlastní intuice. Nechte starosti se sháněním řemeslníka  na nás, vy se jen rozhodnete, která z nabídek vám hraje do noty! A to nejlepší na konec, zakázku vložíte na náš portál zdarma!

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …

Napsat komentář