Háčkování hraček je hračka. Klíčový je ale výběr příze

Zejména v rámci mateřské dovolené hledají maminky koníček, který bude dělat radost jim, ale také jejich dětem. Mnoho maminek proto v tomto období začne háčkovat. Právě háčkování nabízí spoustu možností. Háčkovaná čepička nebo zvířátko malé děti potěší, a maminky si navíc při této činnosti skvěle odpočinou.

Ať už ale háčkujete čepičku, šatičky nebo plyšové zvířátko pro děti, je třeba zejména zvolit vhodnou přízi. Pro háčkování jakýchkoliv výrobků pro děti je třeba zvolit zdravotně nezávadnou přízi. U některých přízí je deklarována nezávadnost pro děti do 3 let. V případě výroby produktů pro děti jsou nejpoužívanější bavlněné příze (velmi oblíbená je například příze Camilla). Pro větší děti je pak možné využít i akrylové příze.

Na internetu najdete spoustu návodů, které vás háčkováním dekorací a výrobků pro děti provedou krok za krokem. Skvělou volbou jsou také knihy, nebo různé kurzy, kterých je zejména ve velkých městech nespočet.

Kvalitní příze od MoVe materiál

Kvalitní příze pro háčkování i pletení najdete například v rodinném e-shopu move-material.cz. Firma přišla nejdříve na portál Fler, kde prodávala korálky, později ve stejném roce (2008), byl spuštěn také e-shop, který nabízí nejrůznější materiály pro tvoření. Název MoVe je spojením jmen Monika a Veronika (matka a dcera).

Dnes má e-shop move-material.cz v nabídce bavlněné příze, akrylové příze, korálky, bavlněná plátna, nitě, knoflíky a další materiál pro vaše neomezené kreativní tvoření. Veškeré produkty jsou navíc prověřené samotným týmem e-shopu na vlastních výrobcích.

Potřebujete kvalitní bavlněnou přízibavlněné plátno, organzu, tyl, nitě, korálky a další materiál pro šití, vyšívání, pletení či jiné tvoření? Vyberte si ze široké nabídky kvalitních produktů na move-material.cz.

O angelo

Shlédněte také

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Hledáním strávíme velkou část našeho života a možná, že už trávíte dlouhé hodiny nebo dny …

Napsat komentář