Důvodů, proč se na zimu zabalit do mikroplyše

Obsah

Zdá se vám, že v polovině září je ještě příliš brzy na to, uvažovat o zimních mrazech? Jen se podívejte z okna. Babí léto pomalu odchází a plískanice na sebe nenechají dlouho čekat. Kvality teploučkého mikroplyše pak rozhodně oceníte.

1. Je nádherně hebký

Pamatujete si ještě, jak jste se jako děti tulili před usnutím k oblíbeným plyšákům? Teď už nemusíte jen vzpomínat, deka či povlečení z mikroplyše vám dopřeje zažít tento pocit znovu. Není snad třeba zdůrazňovat, že vaše děti ho budou milovat. Pokud nerady chodí do postýlky, měkký pelíšek jim usnínání jistě zpříjemní.

2. Skvěle hřeje

Za chladných zimních nocí oceníte především mimořádnou hřejivost mikroplyše. Jeho krátké a husté chloupky vám vytvoří v posteli teplo i v tom největším chladnu, a hlavně už nikdy nebudete muset uléhat do studené postele a klepat se pod peřinou, než se prohřeje.

3. Poskytne kompletní péči

Na dnešním trhu je celá řada výrobků z mikroplyše, jejichž zkombinováním dosáhnete ještě lepšího efektu. K povlečení mikroplyš si snadno pořídíte teploučká prostěradla mikroplyš, k dispozici jsou také deky, do nichž se můžete zabalit v křesle při sledování televize, a samozřejmě malé cestovní polštářky.

4. Snadno se udržuje

Odpůrce žehlení potěší, že s tímto materiálem se namáhat nemusí. Navíc rychle schne a nemačká se – zkrátka značka ideál. Protože většina výrobků má zapínání na zip, bude pro vás snadné i převlékání postele. Dokonce můžete dát dětem za úkol, ať si duchnu povlečou samy, hravě to zvládnou.

5. Je vhodný i pro alergiky

Jednou z praktických vlastností mikroplyše je, že neposkytuje útočiště roztočům a dalším škodlivým mikroorganismům. Proto se jedná o skvělou volbu do domácnosti s astmatiky, alergiky či malými dětmi.

6. Je přizpůsobivý

Mikroplyšové povlečení je lehoučké a příjemné. Navíc se krásně přizpůsobí tvarům vašeho těla pro maximální pohodlí.

Zaujaly vás vynikající vlastnosti mikroplyše? Pak váš možná nadchne i mikroflanel, jehož chloupky jsou na dotek výrazně jemnější! Kvalitní české lůžkoviny z těchto materiálů najdete na stránkách Rodinnebaleni.cz – chytnete-li povlečení mikroplyš akce, nejlevnější a výborně zpracované produkty budete mít již tuto zimu.

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …