Domů / Dům a byt / Multifunkční zakrývací plachty pomáhají chránit váš majetek

Multifunkční zakrývací plachty pomáhají chránit váš majetek

tTrápí vás zvědaví sousedé, kteří při každé příležitosti nakukují skrz plot do vaší zahrady? Chcete zabránit poškození laku nebo skel na zaparkovaném automobilu? Zkuste se na chvíli zastavit a pročíst si článek o využití zakrývacích plachet. Ušetříte si jimi zbytečné starosti.

K čemu plachty slouží a jejich výhody

Zakrývací plachty jsou univerzální venkovní pokrývkou, jež slouží různému využití. Speciální polyetylenové plachty jsou skvělou volbou, pokud potřebujete ochránit svůj majetek před nepříznivými vlivy počasí. Jestliže chcete skutečně zabránit poškození vašeho majetku, vyhněte se levným produktům tohoto typu. Existuje několik variant provedení krycích plachet. Každá z nich poslouží trochu jinému účelu.

  1. autoplachty – Jedná se o speciální plachtu navrženou tak, aby chránily váš vůz před poškozením venkovními vlivy. Nejen že zabraňují korozi a odření laku, ale výrazně prodlouží životnost automobilu. Díky nim už se nemusíte obávat přehřívání interiéru ani uhnívání pneumatik.
  2. stínící sítě na ploty – Uspokojí zejména majitele vznikajících zástaveb, již bojují s nedostatkem stínu a soukromí na vlastním pozemku. Jednoduchá instalace stínících sítí vás zbaví těchto problému a vy budete moci nerušeně pokračovat se stavbou objektu.
  3. vagónové plachty – Vagóny ochrání před deštěm a UV zářením plachty šité na míru. Tato pokrývka disponuje speciálním uchycením, jež zajistí, že se vlivem silného větru neuvolní.

Struktura plachet a možnosti nákupu

Kvalitní krycí plachty nabízí společnost Plachty Štěpáník. Jsou vyrobeny z polyetylenu a vynikají zdvojeným okrajem s kovovými oky pro snadné uchycení. Jejich instalace je snadná a tloušťka fólie se pohybuje v rozmezí 0,2 – 0,4 mm. Firma nabízí plachty standardních velikostí a poskytuje též možnost ušití na míru. Na výběr je zelené a modré provedení, v některých případech také bílé či průhledné. Mimo zakrývacích plachet společnost nabízí též reflexní vesty, jež jsou povinnou výbavou každého řidiče.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Stěhujete se? Víte, jakým způsobem byste měli zabalit nábytek, aby se nepoškodil?

Stěhujete se? Víte, jakým způsobem byste měli zabalit nábytek, aby se nepoškodil?

Obsah1 Který nábytek si vezmete do nového?2 Jak se připravit na balení?3 Jak připravit nábytek …