Doplňky stravy pro únor 2021 – posilněte imunitní systém a dejte sbohem únavě

Zimní dny a pošmourné počasí jdou ruku v ruce s únavou, ztrátou energie a špatnou náladou. Nedostatek světla a pohybu má negativní vliv nejen na naši psychiku, ale též na fyzickou stránku. Pokud se nám kvůli nepříznivému počasí nechce trávit čas venku, hrozí oslabení imunity a tím pádem větší náchylnost k respiračním onemocněním. Jak si pomoci?


Doplňky stravy pro únor 2021 – posilněte imunitní systém a dejte sbohem únavě

Vsaďte na přírodní produkty a doplňky stravy

Se zimní únavou rychle zatočíte, budete-li se řídit pár osvědčenými radami. Patří k nim krátké vycházky, dostatek spánku a otužování. Další z nich je zásobit organismus potřebnými vitamíny a minerály. Dodržujte zásady zdravého jídelníčku a každý den si dopřejte dostatečnou porci ovoce a zeleniny. Cestou, jak podpořit hladinu zdraví prospěšných látek, je pořídit si doplňky stravy. Na únavu se doporučuje užívat Hořčík + B6. Jedná se o ideální kombinaci, která přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. V balení se nachází 60 tablet, které se užívají 2× denně. Při zvýšené stresové zátěži se doporučuje užívat 4 tablety denně. Jedna tableta obsahuje 60 mg hořčíku a 3 mg vitamínu B6, jenž mimo jiné stimuluje funkci imunitního systému. Tento produkt je navíc vhodný i pro vegany.

Nedejte virózám šanci

V rámci zmiňované veganské řady se nachází rovněž produkt Spirulina + Chlorella + Prebiotikum 90 tbl., jenž významně podporuje obranyschopnost organismu. Stačí užívat 2-4 tablety denně. Spojení 100 mg spiruliny, 100 mg chlorelly a 80 mg inulinu v jedné tabletě dodává tělu energii a podporuje vitalitu. To je právě to, co v nevlídných dnech potřebujete. Pokud budete nejen ve fyzické, ale též psychické pohodě, snížíte riziko virózy a nachlazení na minimum. Neztrácejte čas v lékárně a objednejte si výše uvedené přípravky z pohodlí vašeho domova v eshopu gigalekarna.cz za výhodné ceny.

O angelo

Shlédněte také

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

V čase, kdy bychom ještě obvykle očekávali zimní chlad, se letošní jaro v České republice …

Napsat komentář