Domů / Doporučujeme / Díky rustikální kuchyni si pustíte do domu kousek venkova
Díky rustikální kuchyni si pustíte do domu kousek venkova

Díky rustikální kuchyni si pustíte do domu kousek venkova

Někteří lidé si nepotrpí na extravagantní designy kuchyní, a už vůbec by doma nesnesli nábytek doplněný umělými materiály. V tomto ohledu jim padnou do oka rustikální kuchyně na míru.

Pokud je u vás vybavení z přírodních materiálů jako doma, preferujete přirozenost a vzdušnost, jsou pro vás rustikální kuchyně ve venkovském či selském stylu jako stvořené.

Příjemné kouzlo dětství

Rustikální styl bydlení je populární nejen z praktického hlediska. Používají se v něm ryze přírodní materiály, což přináší do života pohodu, klid i nostalgii. Každý si jistě vzpomene na rustikální kuchyni u babičky na venkově. V dnešní době jsou moderní kuchyňské linky super rychle vyrobené a kvůli přemíře trendových prvků z uměle vytvořených materiálů postrádají pravé teplo domova. Jestliže se rozhodnete pro rustikální kuchyně, vrátíte se ke kořenům.

Typické prvky rustikální kuchyně

Vkusné rustikální kuchyně jsou vyrobeny z přírodních materiálů a jsou inspirovány venkovským životem. Setkáme se s nimi v celém světě, nejvíce však ve francouzské Provence. Řemeslník se může vyřádit na detailech, ukáže svou zručnost a nápaditost. Typické jsou pak světlé barvy v interiéru, jako jsou bílá, béžová, písková, hnědá, šedá. Dřevěný masivní nábytek může být ozvláštněn kostkovanými a květinovými motivy, výraznými ornamenty, zdobením, prosklením a kováním. Rustikální kuchyně si rozumí s kamennými prvky, trámy, zárubněmi a okny. Doplněná o selské příborníky s malovanými ornamenty a prosklenými vitrínami je prostě dokonalá!

Zaměřeno na kvalitu

Výběr kvalitní rustikální linky nemusí být náročný. Stačí se obrátit na společnosti Gabon. Pro inspiraci si v galerii prohlédněte již vyrobené kuchyně a v případě zájmu kontaktujte specialisty online formulářem. V brzké době vám zavolají a domluví se na detailech. Návštěvu i návrh provedou odborníci zdarma. Jejich zkušené oko vidí věci, které mohou být problém, čímž se vyhnete mnoha nepříjemnostem.

O angelo

Shlédněte také

Důvody, proč bychom měli hnojit půdu organicky

Důvody, proč bychom měli hnojit půdu organicky

Obsah1 Lepší struktura půdy2 Více živin v půdě3 Životní prostředí4 Ušetřete4.1 Mohlo by vás zajímat …

Napsat komentář