Díky rustikální kuchyni si pustíte do domu kousek venkova

Díky rustikální kuchyni si pustíte do domu kousek venkova

Obsah

Někteří lidé si nepotrpí na extravagantní designy kuchyní, a už vůbec by doma nesnesli nábytek doplněný umělými materiály. V tomto ohledu jim padnou do oka rustikální kuchyně na míru.

Pokud je u vás vybavení z přírodních materiálů jako doma, preferujete přirozenost a vzdušnost, jsou pro vás rustikální kuchyně ve venkovském či selském stylu jako stvořené.

Příjemné kouzlo dětství

Rustikální styl bydlení je populární nejen z praktického hlediska. Používají se v něm ryze přírodní materiály, což přináší do života pohodu, klid i nostalgii. Každý si jistě vzpomene na rustikální kuchyni u babičky na venkově. V dnešní době jsou moderní kuchyňské linky super rychle vyrobené a kvůli přemíře trendových prvků z uměle vytvořených materiálů postrádají pravé teplo domova. Jestliže se rozhodnete pro rustikální kuchyně, vrátíte se ke kořenům.

Typické prvky rustikální kuchyně

Vkusné rustikální kuchyně jsou vyrobeny z přírodních materiálů a jsou inspirovány venkovským životem. Setkáme se s nimi v celém světě, nejvíce však ve francouzské Provence. Řemeslník se může vyřádit na detailech, ukáže svou zručnost a nápaditost. Typické jsou pak světlé barvy v interiéru, jako jsou bílá, béžová, písková, hnědá, šedá. Dřevěný masivní nábytek může být ozvláštněn kostkovanými a květinovými motivy, výraznými ornamenty, zdobením, prosklením a kováním. Rustikální kuchyně si rozumí s kamennými prvky, trámy, zárubněmi a okny. Doplněná o selské příborníky s malovanými ornamenty a prosklenými vitrínami je prostě dokonalá!

Zaměřeno na kvalitu

Výběr kvalitní rustikální linky nemusí být náročný. Stačí se obrátit na společnosti Gabon. Pro inspiraci si v galerii prohlédněte již vyrobené kuchyně a v případě zájmu kontaktujte specialisty online formulářem. V brzké době vám zavolají a domluví se na detailech. Návštěvu i návrh provedou odborníci zdarma. Jejich zkušené oko vidí věci, které mohou být problém, čímž se vyhnete mnoha nepříjemnostem.

O angelo

Shlédněte také

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

V čase, kdy bychom ještě obvykle očekávali zimní chlad, se letošní jaro v České republice …

Napsat komentář