Detektor kovu – zkuste nový dobrodružný koníček!

Detektor kovu – zkuste nový dobrodružný koníček!

Obsah

Máte nesplněný sen již z dob svého dětství, kdy jste si přáli nalézt poklad? Je na čase si ho splnit! Pořiďte si detektor kovů a pojďte vstříc dobrodružství!

Detektoring

Detektoring je dobrodružný koníček, ke kterému vám stačí detektor kovů, větší lopatka a radost z pobytu v přírodě. Budete překvapeni, co při lovení pokladů můžete zažít. Přejte si nalézt staré mince, hodnotné zbraně, vojenské předměty z druhé světové války, nebo mince a prsteny z dob středověku? Pak je tento koníček určen právě vám!

Příběh hledače

Pan Kryštof (35 let) uvádí, že se lovení pokladů věnuje již šestým rokem. K detektoringu používá stále stejný detektor kovů, který si pořídil na internetu. „Nejdůležitější je začít pravidelně hledat. Během prvních týdnů se mi nepodařilo nalézt vůbec nic. Dnes již vím, že to nebyla vina přístroje, jak jsem si zprvu myslel, ale pouze moje nezkušenost. Nyní mám smlouvu s muzeem a hledám předměty pro něj. Je to úžasný a zábavný koníček.“

Dobrodružství v přírodě

Detektoring je skvělý způsob, jak se pohybovat na čerstvém vzduchu, cestovat za každého ročního období, i skvělá a přirozená cesta k dobré fyzické kondici. Během hledání se můžete pohybovat v blízkosti turisticky oblíbených míst, a spojit tak svůj koníček s návštěvou dalších zajímavých míst naší země. Oproti běžným turistům pak zažijete dobrodružství v podobě nálezu historického předmětu.

Je koníček finančně náročný?

Detektory kovů můžete pořídit již okolo 1000 korun, takže omezeni financemi rozhodně nebudete. Časem si také můžete pořídit dražší a technologicky vyspělejší detektor kovu, který bude mít delší životnost baterie či dokáže vyloučit různé kovy.

Zkuste i vy nový koníček, a dopřejte si dobrodružný pobyt na čerstvém vzduchu. Splňte si svůj sen a staňte se nálezcem pokladu!

 

 

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …

Napsat komentář