Dárky na poslední chvíli pro řidiče

Jestliže si marně lámete hlavu, čím potěšit řidiče, pak pro vás máme tip na dárek, který nejen potěší, ale navíc je i praktický. Každý majitel osobního automobilu vám jistě potvrdí, že cestování v zimním období sebou nese nezbytnou pravidelnou údržbu.

Šetřete autosedačky

I přes veškerou opatrnost se nedá zabránit ušpinění interiéru vozu. Nejvíce to pochopitelně odnáší autokoberečky, ale ušetřeny nezůstávají ani autopotahy. Pokud si nechcete zničit originální potahy sedaček, pak byste měli uvažovat o pořízení výměnných autopotahů. Širokou nabídku najdete u firmy Vopi, která se specializuje nejen na výrobu autopotahů, ale také autokoberců. V jejich nabídce nechybí ani autopotahy VW a to hned na několik modelů. Nemusíte se proto bát, že by vám váš nový autopotah dokonale nesedl na sedačky. Výběr nových autopotahů vám navíc usnadní jednoduchý konfigurátor, ve kterém si zvolíte model vašeho vozu, barvu a materiál autopotahu. Jestliže nejste tak nároční, tak si jistě vyberete i z nabídky univerzálních autopotahů, které můžete použít v každém automobilu. Musíte však počítat s tím, že autopotah nemusí úplně dokonale sedět.

Ideální autokoberce pro zimní období

Správně zvolené autokoberce vám zásadním způsobem usnadní čištění interiéru. V zimním období zapomeňte na textilní koberce. Ty jsou sice naoko hezké, ale déle než jednu zimu vám nevydrží, pokud jezdíte pravidelně. V tomto případě je nejlepším řešením pořídit si gumové autokoberce. U těch oceníte zejména velmi snadnou údržbu, protože veškerý rozbředlý sníh jednoduše vylijete. Nemusíte se bát, že byste při výběru gumových autokoberců byli odkázáni pouze na jeden model. I zde je už nabídka poměrně široká a máte si z čeho vybírat. Představu si můžete udělat na stránkách www.vopi.cz/autokoberce/.  Navíc si zde můžete pořídit jak autokoberce, tak také autopotahy a vzájemně je sladit. Interiér vašeho vozu díky této drobné inovaci dostane zcela nový vzhled a prodloužíte jeho životnost.

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář