Brusky a vrtačky Makita: Každý kutil si zaslouží kvalitní vybavení

Obsah

Vybavení vlastní dílny je pro muže v domácnosti samozřejmostí. Mnohdy ale bohužel pánové neznalí situace nakupují první nástroje, jež jim padnou do oka. Vybírají je především podle nejnižší ceny. Tu u většiny značek určují zejména nekvalitní plastové součásti a absence výkonu či různých funkcí. Nemusíte mít doma nutně profi nářadí dostupné v řádu desítek tisíc korun, nicméně na kvalitu je třeba dbát. Chcete přece, aby vám nástroje nějakou dobu vydržely. I proto se vyplatí vsadit na časem i řemeslníky prověřenou značku. Přesně takto lze charakterizovat nářadí Makita mající více než stoletou tradici.

Rychlé a nenáročné vrtání i šroubování

Když se řekne vrtačka Makita, mnohým řemeslníkům se vybaví hlavně maximální kvalita tohoto nástroje. Jasně nás o tom přesvědčí kovové převody, vysoký příkon 720 W či minimální hmotnost a ergonomický tvar konstrukce. Stejně tak nepřekvapí vychytané funkce typu pohodlného regulování otáček anebo motorové brzdy. Při šroubování je zcela jistě oceníte. Aku vrtačky jsou navíc charakteristické i vysokou výdrží. Dlouhodobě se obejdete bez přístupu k zásuvce.

Elektrické a aku úhlové brusky

Broušení a řezání nebylo nikdy snazší. Úhlová bruska Makita se postará o maximální efektivitu práce. Vyznačuje se totiž mimo ergonomického tvaru a minimální hmotnosti také spoustou zajímavých funkcí. Samozřejmostí jsou především jednoduchá aretace kotouče a protiprachová úprava. Drobné částečky prachu nebo materiálu se ke statoru a k rotoru nedostanou.

Nepodceňte nákup

Určitě se vyplatí soustředit i na nákup nástrojů této světoznámé značky. Mnozí prodejci jsou totiž autorizovaní pouze u tuzemských distributorů. Právě proto se obraťte na společnost Schipro, prodejce autorizovaného přímo japonskou firmou Makita. Ten nabízí klasické i aku nářadí Makita za nejnižší ceny. Zákazníkům také poskytuje nadstandardní servis produktů této značky.

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …