Plastové nádoby a přepravky usnadní skladování

Obsah

Nedaří se vám udržet pořádek ve vašich firemních skladových prostorách? Co si zpřehlednit skladované zboží a materiál pomocí plastových boxů vhodných i do regálů? Ty jsou vynikajícím pomocníkem díky svému skladnému provedení a variabilnímu použití.

Proč právě plastové nádoby?

V prvé řadě oceníte jejich nízkou hmotnost, která velkou měrou dopomůže ke snadnější manipulaci. Současně vás však překvapí i vysoká nosnost, kterou podtrhuje stabilita a použití kvalitních pevných materiálů. V žádném případě nejsou plastové boxy vyráběny z recyklovaných složek, a proto je jejich použití vhodné i pro skladování potravin. Zajímavostí je forma antistatického provedení, které najde své využití v oblasti elektrotechniky. Nezanedbatelným faktorem je skladnost, neboť přepravky jsou stohovatelné a nebudou vám ve skladu zabírat zbytečné místo navíc.

Přehlednost na prvním místě

Plastové přepravky jsou vyráběny v široké škále tvarů – klasické, zkosené, skládací a mnoho dalších. Vyberete si ty nejvhodnější, které se plně přizpůsobí vaší skladové dispozici. Dalším plusem je barevné rozlišení usnadňující orientaci ve skladu. Hned budete vědět, kde se jaké zboží nachází. Na zakázku je možné zajistit i potisk nádob, který dovede přehlednost k dokonalosti. V neposlední řadě jsou součástí nabídky i praktické doplňky v podobě vík, rozdělovačů, podvozků, koleček a zámků. Ty zajistí využití nádob, přepravek a boxů v plné míře.

Druhy plastových nádob

Nabídka je opravdu nepřeberná – od již zmíněných stohovatelných přepravek vhodných i na potraviny, přes regálové boxy, uzavíratelné kbelíky, kanystry, kufry na nářadí a drobný materiál, skříňky se zásuvkami, paletové kontejnery – tzv. Big boxy a IBC kontejnery ke skladování kapalin, až po plastové palety a vozíky pod přepravky.

O angelo

Shlédněte také

Horizontální žaluzie - univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Horizontální žaluzie – univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Obsah Pokud hledáte elegantní a praktický způsob, jak získat lepší kontrolu nad světlem a soukromím …