Bazénové technologie vám pomůžou udržet kvalitní vodu

Bazénové technologie vám pomůžou udržet kvalitní vodu

Kvalitní voda v bazénu není něčím, pro co byste nemuseli hnout ani brvou. Chce to velkou dřinu. A tu vám ušetří bazénové technologie Asin Aqua.

Kvalitní a trvanlivá voda v bazénu si vyžaduje jisté investice. Potřebujete k tomu nejen dostatek bazénové chemie, ale hodí se i automatizovaní pomocníci. Řeč je samozřejmě o bazénových technologiích, které většinu práce udělají za vás. Jaké produkty mohou pomoci udržet právě vaši vodu ve špičkové kvalitě?

Asin Aqua Home

Jak už samotný název napovídá, právě tento výrobek bude tím pravým do vaší domácnosti. Asin Aqua Home je domácí varianta bazénového systému, která se hodí zejména pro správu vody v menších bazénech. Stačí zapojit zásobníky s dezinfekcí a chemií. O zbytek už se postarají přesná čidla. Ta neustále monitorují kvalitu vody a přítomnost látek. V případě potřeby některé látky doplní.

Nezáleží na tom, jestli Aseko Asin Aqua použijete u venkovního či krytého bazénu. Důležité je, abyste dodrželi maximální objem bazénu. U Asin Aqua Home se maximální objem zastavil na 250 metrech krychlových. U větších bazénů tak budete muset sáhnout Asin Aqua Profi.

Kvalitní monitorování látek

Asin Aqua Salt je bazénová technologie určená pro bazény a vířivky se slanou vodou. Asin Aqua Salt Redox 25 se výborně postará o vaši slanou vodu postupným dávkováním a monitorováním chloru. Intuitivní a dobře navržená aplikace vám navíc ukáže, jaké hodnoty integrovaná sonda Redox naměřila.

Redox sonda je zakomponovaná do všech dnes zmíněných technologií. Ať už jde o Asin Aqua Oxygen, Asin Aqua Profi či Home, veškeré produkty pečlivě sledují přítomnost potřebných látek a v podobě srozumitelných dat je předkládají uživateli. To je jedna z největších výhod výrobků Asin Aqua Redox. Nejen jejich skvělá funkčnost a kvalita, ale také precizní monitoring.

O angelo

Shlédněte také

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Hledáním strávíme velkou část našeho života a možná, že už trávíte dlouhé hodiny nebo dny …

Napsat komentář