Domů / Dům a byt / Ušetřete své výdaje za spotřebu energií s EK

Ušetřete své výdaje za spotřebu energií s EK

Máte rádi akční nabídky produktů a rádi přizpůsobujete nákup tomu, abyste těchto akcí využili? Proč to nezkusit i na poli nákupu energií?

V tomto segmentu zatím žádné fronty u pokladen nepotkáte. Jedná se o alternativu k běžným platbám za služby, o níž se bohužel málo ví. Tato alternativa Vám však může nabídnout až 30% slevu z ročních výdajů na služby pro Váš domov.

Jak to u Energetické kanceláře funguje?

Energetická kancelář spojuje zákazníka s vítězným dodavatelem. Dodavatelé jsou prověření díky našemu vstupnímu testu. Tento test se jmenuje “Energetická soutěž dodavatelů” a vítězí v ní pouze dodavatel s nejvýhodnějšími podmínkami pro Vás.
Po výběru tohoto vítěze, v období 2 až 3 měsíců shromažďujeme dokumenty, které jsou potřeba k uzavření dohody mezi novým dodavatelem a Vámi. Staré smlouvy s předchozím dodavatelem vyřídíme také za Vás a pokud vše proběhne v pořádku, začínáte šetřit!

Další možnosti, jak s námi ušetřit!

Další možností,  jak využít služby Energetické kanceláře, je dodávka tuhých paliv – černého a hnědého uhlí, briket a pelet. Tyto komodity vybíráme pečlivě. Například pelety, které nabízíme, získaly ocenění “Velmi dobrá kvalita” v časopisu dTest.

Na tuto oblast služeb navazuje i náš další obor, a to zprostředkování tepla. Zajistíme Vám návrh a dodávku kvalitního tepelného čerpadla, kotle na tuhá paliva i plynového kotle. Zabýváme se i poradenstvím ohledně “kotlíkových” dotací, které Vám pomůžeme sepsat a podat.

Poslední naší službou je nákup světelných zdrojů a instalace osvětlení. Nákup světelných zdrojů Vám nabízíme za velkoobchodní ceny!

Pro koho jsou služby určené a kde je mohu poptat?

Služby jsou určené pro fyzické osoby, firmy i veřejnoprávní instituce. Pro kompletní informace a nezávaznou objednávku nás kontaktujte skrze web, případně můžete navštívit firemní Facebook.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Proč jsou střešní pálené tašky tak oblíbené?

Obsah1 Výhody pálených tašek2 Kde koupit pálené tašky?2.1 Mohlo by vás zajímat Střešní pálené tašky …