Textilní hala

Textilní hala

Velké množství podnikatelských aktivit si vyžaduje částečné, nebo úplné zastřešení, což může pro některé podnikatelské subjekty představovat nepříjemný problém. Velmi často jsou z toho důvody stavěny velké haly, ve kterých je prováděna podnikatelská aktivita, ovšem jejich cena je opravdu vysoká a pro podnikatele představuje velkou finanční zátěž. Existují však mnohem levnější varianty, jak určitou plochu efektivně zastřešit.

Mezi ně patří i textilní haly, které jsou velice úsporné a efektivní. Jedná se způsob jak zastřešit v podstatě neomezený prostor, který je k tomu typu zastřešení vhodný. Textilní haly jsou ideální volbou pro všechny, kdo podnikají v poskytování sportovně zamřených služeb, jako jsou například jízdárny, ale také jako hangáry, pro ustájení hospodářských zvířat a mnoho dalšího.

Haly jsou velmi flexibilní variantou zastřešení, protože je lze napojovat na již postavené budovy jakéhokoliv typu. Jejich plášť je tvořen z nánosové PES tkaniny, která splňuje normy kategorie těžko hořlavých, staveních materiálů. PES tkanina má mimořádnou životnost a lze u ní vybírat z vysoké škály barev, vzorů, a lze na ní nanést i jakýkoliv libovolný potisk, který si sami zvolíte.

Krom krycí textilie je součástí celé haly také lehká konstrukce, která je složena ze systému ocelových příhradových rámů, které jsou vzájemně propojeny fixačními ztužidly. Všechny prvky haly jsou velice jednoduše demontovatelné, díky čemuž lze haly i nadále variabilně upravovat, rozšiřovat, nebo prostě jen přemístit na jiné místo.

Zcela jistě nepřehlédnutelnou výhodou jsou také téměř nulové nároky na údržbu celé haly. Díky kvalitnímu zpracování, odolným materiálům, a vhodnému výběru budou textilní haly, které si vyberete doslova nesmrtelné.

O Makawiel

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …