Domů / Dům a byt / Svítidla přesně podle vašeho vkusu
Svítidla přesně podle vašeho vkusu

Svítidla přesně podle vašeho vkusu

Na trhu se vyskytuje velké množství nejrůznějších svítidel. Chcete-li si vybrat, aniž byste měli vlastní představu o tom, jak by měla svítidla vypadat, půjde vám z toho množství možností hlava kolem. Nejprve je nejvhodnější zvolit si styl, do kterého budete vaše svítidla ladit. Modernímu interiéru rozhodně sluší nerez, sklo a jednoduché tvary stínidel.

Jak vybírat osvětlení

Je dobré mít jasno především v typu a počtu svítidel, která chcete v interiéru mít. Je přece jen rozdíl, jestli budete mít v obývacím pokoji jeden závěsný lustr nebo třeba deset vestavných bodovek. Bodovky se využívají stále častěji, možná vám jejich použití v obývacím pokoji nepřipadá vhodné, má však své výhody. Chcete-li ctít jednoduchý přímočarý design, potom jsou bodovky tím nejlepším řešením. Osazené výkonnými a zároveň úspornými LED světelnými zdroji nabídnou velké množství světla pro každý interiér.

Světla jako na zámku

Do místností s vyšším stropem se naopak velmi dobře hodí závěsné lustry, které dnes již rovněž umožňují použití LED žárovek, se kterými výrazně ušetříte díky zanedbatelné spotřebě energie. Je třeba si ale uvědomit, že jedno svítidlo většinou nestačí. Lidskému oku je mnohem příjemnější světlo přicházející z více stran, proto je vhodné použít k hlavnímu lustru i doplňková svítidla. Těmi se mohou stát stolní nebo stojací lampy, dále také nástěnná svítidla či velmi moderní spotová svítidla.

Originální svítidla na zakázku

Pokud toužíte po skutečně originálním a stylovém doplňku interiéru, vyzkoušejte svítidla na zakázku. Firma Aulix nabízí vedle prodeje také výrobu vlastních svítidel s textilními stínidly. Můžete si vybrat z širokého sortimentu různých látek nebo v případě zájmu dodat i vlastní. Vymyslet lze různá atypická řešení, aby svítidla přesně vyhovovala vašemu záměru. Neváhejte a přijďte si pro svítidla i vy do světelného studia Aulix v Dolních Břežanech u Prahy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Rekonstrukce bytu x pořízení novostavby: shrnutí výhod a nevýhod

Rekonstrukce bytu x pořízení novostavby: shrnutí výhod a nevýhod

Obsah1 Pro rekonstrukci: Časově nenáročná varianta2 Pro novostavbu: Dům je orientován podle vašich představ3 Pro …

Napsat komentář