Spolehlivou stavební firmu poznáte už jen podle jejího vybavení

Obsah

Kvalitní vybavení je základem pro práci každého řemeslníka. Pokud vlastníte stavební firmu, pak tato věta rozhodně nepozbývá platnosti, ba naopak. Právě z toho důvodu se vyplatí udělat revizi aktuální výbavy. Jednak zaměstnancům ulehčíte práci a jednak se samozřejmě zvýší i vaše produktivita. O bezpečnosti snad ani nemluvě. S novými moderními systémy lešení, bednění a oplocení budete mít zkrátka jistotu. Jak tedy vybírat ty správné němé pomocníky?

Kvalitu lešení se nevyplatí podceňovat

Představujete si pod pojmem lešení shluk zrezivělých trubek, které do sebe zapadají jen tak, že je prostě pořádně musíte dorazit kladivem? Pak na tuto mylnou představu velmi rychle zapomeňte. Moderní klasické i pojízdné lešeníse vyrábí z hliníku. Je tedy maximálně lehké, nicméně pevné a mobilní. Bez problémů dokážete převézt i celý systém fasádního lešení z místa na místo. Navíc se takové lešení jednoduše skládá. Spojky a další součásti do sebe rychle zapadají a ve finále máte i složitější fasádní lešení kompletní do několika hodin.

Bednění vám usnadní výstavbu

Potřebujete rychle postavit opěrné zdi, jímky, základy nebo cokoli dalšího. Vaše firma se s takovými činnostmi nejspíše setkává na denní bázi. Proto se určitě neobejdete bez spolehlivého systému bednění. Nejmodernější variace se vyznačují kompaktním tvarem jednotlivých dílců a také skládačkovým systémem. Výstavba bednění netrvá vůbec dlouho a komplet je pevný a bytelný.

Oplocení kolem stavby určitě nepodceňujte

Zranění nepovolaných osob na staveništi může mít pro firmu doslova devastační následky. I proto pro vás musí být povinností pořídit si mobilní oplocení. To je dnes třeba u společnosti SCASERV a.s. k dispozici ve velmi kompaktní podobě. Jednotlivé dílce jsou lehké a jejich povrch je žárově pozinkován. Spojeny jsou jednoduchými spojkami a stojí na betonových patkách. U zmiňované společnosti si mimo jiné můžete jak koupit, tak i vypůjčit veškeré stavební vybavení, které se dnes využívá.

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …

Napsat komentář