Seznamte se s řezáním vodním paprskem

Seznamte se s řezáním vodním paprskem

Obsah

Už jste byli obeznámeni s technologií řezání vodním paprskem? K tomuto účelu se využívají přesné CNC stroje, které nabízí také firma Awac a samozřejmě je používá. U společnosti Awac si můžete objednat službu řezání vodním paprskem Praha, což je velmi inovativní záležitost. Awac se touto činností zabývá již velmi dlouho, v podstatě od začátku působení, tedy od roku 1990. Dnes již využívá služeb společnosti mnoho klientů, kteří pochopili, že řezání vodním paprskem je v podstatě levné, rychlé a bez úkosů.

Seznamte se s řezáním vodním paprskem

Využitelnost

A kde všude si najde využití řezání vodním paprskem? Plzeň, stejně jako Praha, nebo třeba Brno jsou městy, v nichž působí společnost Awac. Tu mohou oslovit například reklamní agenti, samozřejmě také zástupci strojírenských firem, nebo ti, co se zabývají stavebnictvím. Spektrum oblastí, u kterých se vyplatí tato práce, je ale mnohem větší. Pokud se zastavíme třeba u stavebnictví, pak se provádí řezání dlažby vodním paprskem i zpracování dalších stavebních dílů a materiálů.

Prodej CNC

Awac ale nenabízí pouze jedinou službu, tedy řezání vodním paprskem. Rovněž se věnuje prodeji CNC strojů a příslušenství. CNC stroje se v současnosti rozdělují na více typů, a pokud hovoříme o firmě Awac, můžete si zde objednat například: plazmové a autogenní stroje, laserové stroje, frézky, speciální stroje a samozřejmě také CNC pro řezání vodním paprskem.

Seznamte se s řezáním vodním paprskem

Servis, opravy a repase

Do Awacu můžete přijít také se starým CNC strojem, který zde bude opraven. Oprava CNC strojů je často velmi špatně dostupnou službou, tak pospíchejte, můžete ještě zachránit nákladné zařízení. A samozřejmě je zde prováděn i servis CNC strojů, v záruce i po záruce, případně se společně se firmou můžete zaměřit na repasi CNC laserů a dalších CNC strojů. Spolehněte se na profesionály, kteří nejsou v oblasti CNC strojů žádnými nováčky.

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …