Domů / Ostatní / Posudek kunsthistorika
Posudek kunsthistorika

Posudek kunsthistorika

Sháníte zajímavá umělecká díla, která budou zdobit váš domov, vaši kancelář, hotel nebo jiné reprezentativní místnosti? Navštivte prodejní galerii obrazů v Praze. Všechna díla, která tam uvidíte, jsou stoprocentně pravá. Galerie Praha za ně ručí. Pravost je pro prodejní galeri na prvním místě. Bez obav můžete požádat o vystavení certifikátu, na základě kterého bude jasné, že se jedná o originální dílo konkrétního umělce. Galerie umění si zakládá mimo jiné i na tom, že vám po vzájemné domluvě může zajistit i názor a posudek kunsthistorika.

Posudek kunsthistorika

Prohlédněte si vybraná díla na vlastní oči

Pokud pomýšlíte na koupi obrazů prostřednictvím prodejní galerie, určitě se chcete s díly podrobně seznámit. Nejlepší cestou k zakoupení jakéhokoliv uměleckého díla je, vidět ho na vlastní oči. Pomůže samozřejmě i webová prezentace. Díky ní se budete moci dokonale zorientovat v nabídce současného umění. Pomůže vám zjistit, které dílo je pro vás tím pravým šálkem kávy.

Vydejte se přímo do galerie, před tím zasedněte k počítači

Jednotlivé obrazy z galerie obrazů můžete v pohodlí domova zobrazit různými způsoby.

  • Vyzkoušejte například zobrazení v interiéru. Jakmile si obrazy prohlédnete a některé dílo vás zaujme, bez obav si ho objednejte.
  • Můžete se však také rozhodnout pro variantu, že se na vybrané dílo přijedete podívat do galerie obrazů a teprve na místě se rozhodnete, jestli obraz budete chtít či ne.

(Výběr prostřednictvím internetu – pokud se nejedná o přímou koupi – vás tedy k ničemu nezavazuje.

Máte obraz na prodej? Dejte vědět!

Možná nechcete obraz koupit, ale prodat. I v tom případě je připravena vám galerie Praha nabídnout pomocnou ruku. Moderní umění v podobě obrazů můžete prodat v podstatě třemi způsoby:

  • Komisní prodej.
  • Prodej za hotové.
  • Aukční prodej.

Jaký prodej umění zvolíte vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Proč jsou střešní pálené tašky tak oblíbené?

Obsah1 Výhody pálených tašek2 Kde koupit pálené tašky?2.1 Mohlo by vás zajímat Střešní pálené tašky …