Jak je to se zátěžovými koberci a zátěžovým PVC

Jak je to se zátěžovými koberci a zátěžovým PVC

Víte, jak je to s podlahami v komerčních prostorách?

  • Tak například prodejní prostory – prioritou tamních podlah je otěruvzdornost a estetika (zátěžový koberec, zátěžové PVC).
  • Kancelářské prostory – u podlah kladou důraz na komfort, čistotu a vzhled (koberec zátěžový, PVC zátěžové).
  • Co se týká skladových prostor – podlahové krytiny žádají nízkou otěruvzdornost, bezprašnost a většinou také nízkou cenu (PVC podlahy zátěžové).

To jsou technické požadavky. Kromě nich však podléhá podlahová krytina také aktuálním trendům.

Kupte zátěžový koberec v akci

Aktuální trendy se však více promítají do podlahových krytin, které umísťujeme do interiérů našich domovů. Přitom, co se týká zátěže, můžeme klidně použít zátěžové koberce, zátěžové PVC, kamenné koberce nebo plovoucí vinylové podlahy. “Zátěžové” totiž neznamená určené pouze do komerčních prostor. Pořídíte-li si takovou podlahovou krytinu (zátěžovou) domů, můžete se radovat z toho, že vám déle vydrží. Právě teď můžete pořídit zátěžový koberec akce. Získáte kvalitní zboží za skvělou cenu.

Máte na výběr

Zámkové vinylové podlahy nejsou na našem trhu žádnou novinkou, ale osvědčenou podlahovou krytinou, která bez problémů schová i podlahové topení. Pokud se pro tento typ podlahové krytiny rozhodnete, určitě vsaďte na vinylové podlahy Praha.

Moderním trendem jsou kamenné koberce Praha. Vznikají z přírodního nebarveného kamení. Díky speciálnímu pojivu je možno aplikovat je na vodorovné povrchy (Marmostone) i na svislé povrchy (Marmowall). A to jak do interiéru, tak i exteriéru. A teď něco, co vám vyrazí dech – životnost těchto kamenných koberců je až 30 let! Pojivo Marmostone nebělá, nevychodí se ani nevydrolí. Rozhodně stojí za to kamenný koberec vyzkoušet.

Možná vás zláká spíše terasové prkno WPC. Naprosto dokonale imituje tolik oblíbené dřevo, je rezistentní vůči povětrnostním vlivům, UV záření i vlhkosti. WPC terasa z tohoto materiálu je opravdu úžasná.

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …