Domů / Doporučujeme / S čím vám pomůže kvalitní geodet?
S čím vám pomůže kvalitní geodet?

S čím vám pomůže kvalitní geodet?

Potřebujete připravit podklady pro katastr nemovitostí? Chystáte se stavět nebo rekonstruovat? Pak budete potřebovat kvalitní geodetické služby. Specialistou v oboru geodézie je společnost VISIONPLAN-3D. Provádí geodetické práce jak pro veřejnost, tak pro podnikatele jako jsou projekční kanceláře a stavební firmy. VISIONPLAN-3D pracuje spolehlivě, kvalitně a rychle.

Firma VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologie, například laserové skenování, 360° kameru pro vytvoření virtuálních prohlídek interiéru a exteriéru, přístroje pro přesná měření a data. VISIONPLAN-3D provádí celou řadu geodetických činností, je to zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby a pozemku, vypracování geometrických plánů pro zápisy do katastru nemovitostí, 3D modely a spoustu dalších.

Na webových stránkách společnosti VISIONPLAN-3D se můžete seznámit s její kompletní nabídkou geodetických služeb. Prohlédněte si rovněž ukázky realizovaných prací a využijte také možnosti sjednání si úvodní bezplatné konzultace. Firma VISIONPLAN-3D nalezne řešení i pro nekonvenční případy, na její odborníky se můžete s důvěrou obrátit.

O angelo

Shlédněte také

Hledáte vhodný dárek? Co takhle zlaté mince?

Hledáte vhodný dárek? Co takhle zlaté mince?

Obsah1 Mohou mít celou řadu podob2 Dobrá úschova2.1 Mohlo by vás zajímat Výběr vhodného dárku …

Napsat komentář