S čím vám pomůže kvalitní geodet?

S čím vám pomůže kvalitní geodet?

Potřebujete připravit podklady pro katastr nemovitostí? Chystáte se stavět nebo rekonstruovat? Pak budete potřebovat kvalitní geodetické služby. Specialistou v oboru geodézie je společnost VISIONPLAN-3D. Provádí geodetické práce jak pro veřejnost, tak pro podnikatele jako jsou projekční kanceláře a stavební firmy. VISIONPLAN-3D pracuje spolehlivě, kvalitně a rychle.

Firma VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologie, například laserové skenování, 360° kameru pro vytvoření virtuálních prohlídek interiéru a exteriéru, přístroje pro přesná měření a data. VISIONPLAN-3D provádí celou řadu geodetických činností, je to zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby a pozemku, vypracování geometrických plánů pro zápisy do katastru nemovitostí, 3D modely a spoustu dalších.

Na webových stránkách společnosti VISIONPLAN-3D se můžete seznámit s její kompletní nabídkou geodetických služeb. Prohlédněte si rovněž ukázky realizovaných prací a využijte také možnosti sjednání si úvodní bezplatné konzultace. Firma VISIONPLAN-3D nalezne řešení i pro nekonvenční případy, na její odborníky se můžete s důvěrou obrátit.

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář